Magazin

15 dakikalık ayrılık şımarıklıktan

15 dakikalık ayrılık şımarıklıktan

"Filiz Akın'la Sohbet" programının çekimine katılan Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın internet sitesinde çıkan "Hülya Avşar ve Sadettin Saran ayrıldı" haberine açıklık getirdi.

Hülya Avşar yaşananları şöyle anlattı:

"O, sadece 15 dakikalık bir ayrılık oldu. Benim şımarıklığımdan ve biraz da hava atmamdan kaynaklandı. Çok ufak bir sebepten dolayı aklıma geldi, böyle bir şey yaptım. İtiraf ediyorum, çocukça bir davranıştı. Ama ben duygularımı yaşamaktan çekinmiyorum. O an aklıma ne gelirse uyguluyorum. Oh canıma değsin, iyi ki de yapmışım! Gerçi Sadettin Bey bu olaya çok kızdı. 'Yakışıyor mu hiç? Hadi sen yaptın, benim suçum ne?' diyerek tepki gösterdi.

Aşk bu yaşlarda güzel
Bence aşk, hayatın her döneminde farklı yaşanır. Gençlik dönemlerinde aşk, ayaklarınızı yerden keser. Orta yaşta ise aynaya bakınca gençleştiğinizi gördüğünüz zamandır. Kendinizi daha genç hissettirir. Benim yaşımda yaşanan aşk çok daha güzel oluyor. Daha mantıklı kararlar verebiliyorsunuz çünkü... Sonu daha iyimser oluyor. Bence aşk en güzel bu yaşlarda yaşanıyor. Bir de şuna inanıyorum, aldatmalara kadınlar sebep oluyor."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.05.2009
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.