Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

14 polislik ne yaptım

14 polislik ne yaptım

Rol arkadaşı Fatih Gülnar'la gittiği kulüpte olay çıkardığı ileri sürülen Nurseli İdiz, 14 polis tarafından zor kullanılarak mekandan çıkarıldığını söyledi.

idiz olay gecesini Kelebek'e anlattı: Fatih, "Şöhret" dizisinden arkadaşımdır. O gece beni Cihangir'deki 607 adlı kulübe davet etti. Keyifli bir geceydi. Sonra dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrendim. Ön kapıdan çıkmak istemeyince, Fatih arka kapıdan çıkabileceğimizi söyledi. Arka kapıya gittik ki yine onlarca gazeteci... Sinirlendim! "Bu gazeteciler gitmeden buradan çıkmayacağım" dedim. Bunun üzerine Villa Zürih Oteli'ne geçip, orada beklemeye başladım.

Polisleri ben çağırdım
Ama bir türlü gitmiyorlardı. Bunun üzerine otel yetkililerinden polis çağırmalarını istedim. Bir baktım, otele dört polis otosuyla 14 polis gelmiş. Şaka gibi, gözlerime inanamadım. Sanki hücre evi baskınına gelmişler. Ne yapmışım ki ben? Polislerin tutup çekiştirmesinden dolayı kollarım mosmor! Çok üzüldüm, kırıldım. Bunları hak edecek bir şey yapmadım.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.01.2006
269
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.