Magazin

12 dansçı kızla alem yaptılar

12 dansçı kızla alem yaptılar

Film festivaline katılan ünlü oyuncu ve yönetmen, 12 dansçı kızla sabaha kadar alem yaptı.

Sinema dünyasının ünlülerini biraraya getiren Toronto Film Festivali geçen hafta sona erdi. İşin sanatsal kısmı bir yana magazin siteleri, festival sırasında yaşanan sansasyonel olayları gündemine taşıyor.

Festivalin en çok konuşulan ikilisi, Che Guevara'nın yaşamından kesitler sunan iki bölümlük destansı filmin yönetmeni Steven Soderbergh ile başrol oyuncusu Benicio Del Toro.

Aslında magazin basınına fazla malzeme vermemeleriyle tanınan ikili, festivalin ilk günlerinde, toplam 4 saat uzunluğundaki The Guerilla ve Argentina adlı iki bölümden oluşan film nedeniyle çok konuşuldu. Cannes Film Festivali'nde bu filmdeki Che yorumuyla en iyi erkek oyuncu ödüyünü kazanan Del Toro, festivalin de en çok ilgi çeken konuklarından biriydi.

Ancak festival bittikten sonra "magazin dedektifleri" de Toronto'da kapalı kapılar ardında olup bitenleri anlatmaya başladı.

New York Post gazetesinin haberine göre Soderbergh ve Del Toro, Greenhouse adlı otelin VIP odasında 12 striptizci kızla birlikte sabaha kadar eğlendi.

Tanıklara göre iki ünlünün dansçı kızları ağırladığı akşam yemeği saat 9'da başladı ve geceyarısına kadar sürdü. Grubun çılgın eğlencesi tamamen sona erdiğinde ise artık günün ilk ışıkları görünmeye başlamıştı.

Del Toro ve Soderbergh'in, striptiz gösterisi yapan dansçı kızlara kendi elleriyle votka içirdikleri de iddialar arasında.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.09.2008
250
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.