Magazin

12 çocuklu adam eşcinsel çıktı

12 çocuklu adam eşcinsel çıktı

Alina Look, uzun yıllar bir yastığa baş koyduğu ve 12 çocuğunun babası olan kocasının eşcinsel olduğunu öğrenince dünya başına yıkıldı.

Avusturyalı evkadını Alina E. Look 12 çocuğuyla sıradan bir hayat yaşıyordu. Kocasıyla mutlu bir evliliği vardı. Alina'nın rutin hayatı bir gün arkadaşından gelen bir telefonla alt üst oldu. Telefondaki arkadaşı, kocası Hannes'i bir erkekle sarmaş dolaş bara girerken ve öpüşürken gördüğünü söylüyordu. Günlerce gözyaşı döken Alina, bir süre sonra gerçeği öğrendi. Kocası yıllardır, eşcinsel olduğu ikinci bir hayat yaşıyordu.

Rahat kalmak için yapmış
Gerçek ortaya çıktıktan sonra kocasına tek bir soru sordu: "Peki neden birlikte olduk? Neden o kadar çocuk yaptık?" Hannes'in cevabı çok ilginçti: "Seninle hamile kalman için seks yaptım. Böylece benle değil çocuklarla ilgilenecektin ve beni rahat bırakacaktın."

Kitabı çok satıyor
Kocası yeni sevgilisiyle taşındıktan sonra Alina, çok zor günler geçirmeye başladı. Çocuklarına bakabilmek için yapmadığı iş kalmadı. Sonunda hayatını anlatan bir kitap yazdı. "Dua etmenin zamanı değil" adlı kitap Avusturya'da ve Almanya'da satış rekorları kırıyor. Alina artık güçlü ve mutlu olduğunu söylüyor.
Yayın tarihi: 24.07.2005
376
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.