Magazin

10 parmakta 500 marifet

10 parmakta 500 marifet

İsveç masajıyla kaslar yumuşatılıyor. Özel bir yağ yardımıyla ağrılar gideriliyor. En son da vücut baştan aşağıya keseleniyor.

Ricky Martin ayak masajını seviyor, Naomi Campbell boyun masajını tercih ediyor, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac ise İsveç masajını yeğliyor. Eva Herzigova Türk hamamında keseyi beğenmiş. Türk seçkinlerinin, sanat ve iş dünyasının tercihi de kese.

Sağlık ve keyif bir arada
Ceylan Intercontinental Oteli'ndeki Health Club'a, sağlık ve keyfi aynı anda tatmak isteyen 100-150 kişi geliyor. 1994 Vücut Geliştirme Dünya ikincisi Timuçin Canel'in müdürlüğünü yaptığı merkezde, 2 masör, 1 keseci, 3 spor hocası ve 3 Shiatsu masajı uzmanı Çinli görev yapıyor.

Yabancıların tercihi Shiatsu
Kasların yumuşamasına yönelik İsveç masajında, vücudu dinlendirmek ve ağrıları gidermek üzere özel karışımlı bir yağ kullanılıyor. Onu, hamamda kese izliyor. Shiatsu masajıysa seçkinlerin ve yabancıların tercihi. Vücudun 500'den fazla noktası bu özel masaj sayesinde uyarılarak rahatlatıyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 17.08.2004
205
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.