Magazin

'10 milyon dolara evet derim...'

'10 milyon dolara evet derim...'

Okan Bayülgen yine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu...

10 milyon dolara çocuğumun fotoğrafını satarım, en az 10 yıl evli kalırım...Okan Bayülgen kızı İstanbul'un fotoğraflarını medyaya vermek gibi bir niyetinin olmadığını ancak Angelina Jolie - Brad Pitt çiftinin çocukları için ödendiği gibi bir meblağı da kabul edebileceğini söyledi.

Hülya Avşar'ın sorularını yanıtlayan Okan Bayülgen, eşi Şirin Ediger ile en az 10 yıl evli kalacağını söyledi. Bayülgen, evliliği ile ilgili soruya şöyle yanıt verdi: "En az 10 sene evli kalmak gibi bir prensibim var. 10 sene sonra bitecek anlamında değil tabii ki. Daha fazla sürer. 'Bir yastıkta kocayın' diye bir dilek var ama 3 ay sonra ayrılıyorsun. Çok büyük şeyler beklendiği için evlilikten. Bu konuda eşimle daha mantıklıyız."

HABER İÇİN MOTOSİKLETTEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞTILAR
Sanatçıların magazinle ilişkisine dair soruya Bayülgen, "Sanatçıların elbirliği yapması lazım. Bir yerden çıkınca 'Şurdaydım, şununla oturuyordum..' deniyor. Türkiye'de bunu güvenlik güçleri soramıyor. Bunu bırakmak lazım." dedi.

Basın ve paparaziyi ayırmak gerektiğini söyleyen Okan Bayülgen, Timuçin Esen'in bar çıkışında yaşadığı olay ile ilgili olarak da, "Benim başıma gelmedi, alkolle daha edepli bir ilişkim vardır. Kimseyi de kınamam. Televizyona sarhoş çıkan adamı da savunmuşumdur zamanında. Sanatçıyı da biraz rahat bırakmak lazım. Onlar sayesinde güzel bir hayat yaşıyoruz. Tinercilere hedef gösterip ondan sonra 'tinerci dehşeti' diye haber yapmak... Beni motosikletten düşürmeye çalıştılar haber yapmak için. Ağlayıp zırlamadım ama bunları anlattım. Ben şöhret olmak için onlara maymunluk yapmadım. Bu konuda hakkımı teslim ederler."

İSTANBUL'UN FOTOĞRAFI
Okan Bayülgen kızı İstanbul'u medyadan uzak tutması ile ilgili olarak da şunları söyledi: "Hiçbir şekilde çocuğumun fotoğrafını vermedim. Satmaya kalkışmadım. Ayrıca satılacak bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Onu satıp bir derneğe filan bağışlamak niyetinde de değilim. Bana Angelina Jolie ile Brad Pitt'in çocuğu gibi 10 milyon dolar verirlerse ben o parayı tabii ki senden alırım. 'Ver bakayım sen o parayı arkadaş, ben bilmem nereye vereceğim' derim. Ama sen bana 10 bin lira 20 bin lira vereceksen tenezzül etmem."

"Sağlam paparazilik yapacak çocukları da ziyan ediyorlar." diyen Bayülgen, gazetelerin, televizyonların paparazi istihdam etmemesini önerdi. Bayülgen, paparazilerin internet sitesi açabileceğini, gazetelerin ve televizyonların da ilgilerini çekmesi halinde o sitelerden alıntı yapabileceğini söyledi.

(Vatan)
Yayın tarihi: 13.10.2009
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.