Magazin

'10 çocuklu aile kurmak istiyorum'

'10 çocuklu aile kurmak istiyorum'

Yardıma muhtaç çocuklara ilişkin çalışmalarıyla da tanınan sinema sanatçısı Angelina Jolie, 10 çocuklu bir aile kurmak istediğini söyledi.

İnternette yer alan "hollywood.com" sitesinin sorularını yanıtlayan Jolie, çocukları çok sevdiğini ve kalabalık bir aile oluşturmak istediğini söyleyerek, yedi aylık kızı Shiloh'un babası Brad Pitt'in "her zaman hayalini kurduğu harika bir baba" olduğunu kaydetti.

'Brad Pitt iyi bir baba'
Brad Pitt ile ilişkisi başlamadan önce evlat edindiği iki çocuğuyla yaşadığını, bu nedenle yaşamına sokacağı kişide aradığı özellikler arasında "iyi bir ebeveyn olmanın" ön sıralarda geldiğini ifade eden Jolie, Pitt'in düşünceli ve iyi bir baba olmasının kendisini çok etkilediğini ve Pitt ile "kocaman bir aile" kurmak istediğini belirtti.

"Kesinlikle çok büyük bir aile kurmak istiyoruz"
Kesinlikle çok büyük bir aile kurmak istiyoruz diyen Jolie, insanların kısa sürede büyük bir aile kurma isteklerini biraz çılgınca bulabileceklerini kaydederek, "Yine de bunu yapmak istiyoruz, eğer on çocuğumuz olacaksa, onları olabildiğince gençken yetiştirmek istiyoruz" diye konuştu.
Yayın tarihi: 08.01.2007
244
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.