Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

1 milyon sterlinlik ahlaksız teklif

1 milyon sterlinlik ahlaksız teklif

Bir Arap şeyhi İngiliz aktris Laila Rouass'e "Ahlaksız Teklif" filminde olduğu gibi beraber bir gece geçirmek için 1 milyon sterlin önerdi.

İngiltere'de başrollerini Demi Moore, Woody Harrelson ve Robert Redford'un paylaştığı 'Ahlaksız Teklif' filmini andıran bir olay yaşandı. İsmini sır gibi saklayan trilyoner Arap şeyhi, İngiliz televizyon yıldızı Laila Rouass'a Dubai'de yiyecekleri bir akşam yemeği karşılığında 1 milyon sterlin (2,5 trilyon) önerdi. Ancak İngiliz yıldız, Ahlaksız Teklif filminde 1 gecelik ilişki karşılığında 1 milyon doları kabul eden Moore gibi davranmadı ve öneriyi elinin tersiyle geri çevirdi.

Telefonla teklif
İngiliz News of The World gazetesinin haberine göre Arap şeyhi, ITV kanalındaki 'Footballers' Wife' isimli dizide oynayan yıldızı, televizyonda izlerken görüp beğendi. Sonra da telefon açarak bu öneride bulundu. İsmi açıklanmayan Şeyh, Rouass'a 'Seni kentin en lüks otelindeki kral dairesinde ağırlamak istiyorum. Dubai'ye de first class'ta uçacaksın' dedi. Teklif karşısında çok mutlu olan 29 yaşındaki eski model ise bunun kesinlikle kabul edilemez bulduğunu söyledi.

Playboy'u reddetmişti
Güzel yıldız, daha önce de Playboy dergisinin önerdiği 250 bin sterlini reddetmişti. Ahlaksız teklifi geri çeviren Laila Rouass, seksi pozlarıyla İngiliz dergilerinin kapaklarını süslüyor. Alımlı vücuduyla pozlar veren Rouass, bu denli iyi görünmesinin nedeninin 'seks ve iyi bir uyku' olduğunu söylüyor.

Seks yapmadan geçireceği bir günün kesinlikle anlamını yitireceğini belirten güzel oyuncu, hayatı boyunca hiç diyet yapmadığını ve zayıf kalmak için seksin birebir olduğunu vurguluyor.
533
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.