Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

07'de ayrıldılar 11'de barıştılar

07'de ayrıldılar 11'de barıştılar

Dün sabah Helin Avşar 'a ait sitede Hülya Avşar imzasıyla "Saran ile ilişkimiz bitti" açıklaması yer aldı.

4 saat sonra bu kez ayrılık haberinin doğru almadığı yayınlandı. Saran haberini görünce Avşar'ı arayıp barışmaya ikna etti

Hülya Avşar ile 3 yıldır birlikte olduğu Sadettin Saran'ın inişli çıkışlı ilişkileri önceki gece büyük bir kavgaya sahne oldu. İddialara göre kavga, Avşar'ın evlilik kararını bir tarihe bağlamak istemesine karşılık Saran'ın bu konuda sessiz kalması üzerine çıktı. Saatler süren kavga sonunda Saran'a rest çeken Avşar soluğu kardeşi Helin Avşar'ın İstinye'deki evinde aldı. Kardeşi Helin ve Ankara'da yaşayan ablası Leyla ile de telefonla uzun uzun dertleşen Hülya Avşar kesin kararını sabahın erken saatlerinde verdi. İlk iş olarak kardeşi Helin'e ait guardianturk.com isimli internet sitesine altında kendi imzasının olduğu "Yaklaşık 3 yıldır beraber olan Hülya Avşar ve Sadettin Saran çifti yollarını ayırdılar. Konuyla ilgili gelecek olan sorular karşılık kalacaktır." açıklamasını yaparak ilişkisini bitirdiğini duyurdu. Ancak bu açıklamanın üzerinden 4 saat geçtikten sonra yine aynı internet sitesine bu kez şöyle bir açıklama konuldu: "İlişkimiz devam ediyor, hakkımızda çıkan 'ayrıldılar'haberleri doğru bilgi değildir. Beraberlik devam etmektedir. Hülya Avşar."

4 saatte neler oldu?
Hülya Avşar imzasıyla sabah saat 07.00 ile 11.00 arasında yayınlanan bu iki farklı açıklama kafaları karıştırdı. Bu 4 saat içinde Avşar'ın Saran ile ilişkisini bitirmekten neden vazgeçtiği merak konusu olurken gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Hülya Avşar'ın ayrılık kararını internet sitelerinden öğrenen Sadettin Saran'ın hemen telefonuna sarılıp Avşar'ı aradığı, yaklaşık 2 saatlik görüşmenin ardından barışmaya ikna ettiği öğrenildi.

(Vatan)
261
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.