Güzellik
Saç

Tatil Çantamızın Olmazsa Olmazları

Tatil Çantamızın Olmazsa Olmazları

Yazın son günlerine geldik ama hepimiz son bir tatile daha çıkmak için sabırsızlanıyoruz. Yeni yerler görecek, sezonun son deniz ve güneş keyfini yaşayacağız. Peki, tatil çantamızın olmazsa olmazları neler? Mahmure.com editörleri anlatıyor…

Güncellenme tarihi:

Seyahat planları, tatil heyecanı derken hepimizin ortak telaşı tatil çantası hazırlamak! Herkesin ihtiyaçları ve olmazsa olmazları farklı olsa da öyle şeyler var ki onlarsız tatil düşünülemez! İşte onlardan bazıları…

GÜNEŞ KREMİ

Olmazsa olmazların en başında geliyor güneş kremi. Koruyucu kremler sağlıklı bir bronzluk sağlarken cildi nemlendirip güneşin zararlı ışınlarından da koruyor. ‘Güneş kremimi gittiğim yerden alırım’ diye düşünmeyin, önceden hazırlığınızı yapıp cildinize uygun güneş kremini çantanızın baş köşesine yerleştirin.BİKİNİ / MAYO

Plaj kıyafetleri, tatil çantası denilince ilk akla gelenlerden! Yeni sezondan aldığınız mayonuzla sahillerde son kez arzı endam etmeden deniz sezonunu kapatmak istemezsiniz herhalde! Bikini, mayo, pareo, havlu ve terlik gibi plaj giyiminizin demirbaşlarını çantanıza eklemeyi unutmayın.

SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ / SAÇ MAŞASI

Tatilde güzelliğimizden ödün verecek değiliz! Tatile de gidiyor olsak saç şekillendiricilerimiz yanımızdan asla ayrılamaz! Gündelik hayatta da sıkça kullandığımız şekillendiricileri tatilde genellikle akşam kullanmayı tercih ediyoruz. Akşam yemeğine ya da eğlenceye giderken saçımıza şekil vermeden çıkmıyoruz. Bu nedenle saç şekillendiricilerimiz de tatil çantamızın olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

ŞAMPUAN 

Deniz, güneş, boya derken bir de üstüne saç şekillendiricileriyle işlem gören saçlarımız için şampuan her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Tatilde güneş, deniz ve havuzla saçlarımız yıpranır, taraması güçleşir ve uçları kırılır. Birçok yıpratıcı etkiye maruz kalan saçlarımız bir de saç maşası ve düzleştirici gibi şekillendiricilerle parlaklığını yitirir. Gördüğü işlemlerden ötürü yıpranmış ve parlaklığını kaybetmiş saçlar için bir kurtarıcı görevi yapmak üzere tasarlanan Dove Regenerate Nourishment şampuan saç telinin yapısını tazeliyor, saç tellerinin içine nüfuz ederek hem içeriden hem dışarıdan saçı besleyerek güçlendiriyor. 

SAÇ KREMİ

Yazın tüm yıpratıcı etkilerine maruz kalan, uçları kırılan ve zor taranan saçlar için saç kremi olmazsa olmaz! Düzenli olarak her şampuanlamadan sonra saçı onarmak için saç kremiyle bakım yapmak gerekiyor. Fakat yıpranmış saçların bakımında en önemli nokta saçı besleyecek doğru ürünleri bulmaktır. Kırmızı yosun bileşenleri ve Keratin Nutri Kompleks’le zenginleştirilmiş formülü sayesinde Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Saç Kremi saçları içeriden ve dışarıdan onararak derinlemesine besliyor ve ilk yıkamadan itibaren yıpranma belirtilerinin azalarak kaybolmasına yardımcı oluyor. Saç bakım kremini düzenli olarak her şampuanlamadan sonra kullanabilirsiniz. 

KİTAP

Yaz kitabı güneşlenirken yanınızda mutlaka olmalı. Romantik bir aşk hikayesi, sürükleyici bir roman şezlong dinlencenizde size eşlik etmek için olmazsa olmazlar arasında! 

Yayın tarihi: 22.08.2017
1299
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.