Güzellik
Saç

Saçlarınızı yaza hazırlayın!

Saçlarınızı yaza hazırlayın!

Yaza bakımlı ve hayalindeki saçlarla girmek isteyenlerin Yeşilköy’deki adresi Ertuğrul Erbay, yazın trendy saçları hakkında ipuçları veriyor…

Güncellenme tarihi:

Güneş ve deniz sezonu açılırken kadınları da tepeden tırnağa güzelleşme telaşı sarıyor. Ertuğrul Erbay Kuaför, kadınlara yaza girerken saçlarında yapacakları değişikliklerin tüyolarını verirken, aynı zamanda hayallerini gerçekleştirmek için Yeşilköy’deki sımsıcak salonuna bekliyor.


Erbay’a göre yaz ayları değişim ve yeni kararları da beraberinde getiriyor. Giysilerle birlikte saçlardaki koyu renkler de yerini sıcak renklere bırakıyor… Birçok ünlü isme saç desitanörlüğü yapan, yurt dışı ve yurt içinde konusu ile ilgili dünya çapındaki uzmanlardan eğitimler alan Kuaför Ertuğrul Erbay, böylesine geçişlerin en usta uygulayıcılarından. Halen Yeşilköy'deki salonunda hizmet veren Erbay, yaza doğru açılan saçlarda üst tarafı koyu uçlara daha açık renklerin uygulandığını, bal, karamel ve sıcak kahve tonlarının en gözde geçişler olduğunu söylüyor.

Yayın tarihi: 16.04.2013
9218
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.