Güzellik
Saç

Instagram Fenomeni Yarışması’nda Saçlarınızın Güzelliğiyle Fark Yaratın

Instagram Fenomeni Yarışması’nda Saçlarınızın Güzelliğiyle Fark Yaratın

Pantene, Instagram Fenomeni’ni arıyor… #PanteneSaçı Instagram Fenomeni Yarışması’nda saçlarınızın güzelliğiyle fark yaratın!

Geliştirdiği inovatif ürünlerle tüm kadınları güzel ve sağlıklı görünen saçlarla buluşturan Pantene, düzenlediği instagram yarışmasıyla herkesi saçlarını göstermeye davet ediyor. Haziran 2016’ya kadar devam edecek #PanteneSaçı Instagram Fenomeni Yarışması kapsamında katılımcılardan kendilerinin ve saçlarının göründüğü fotoğraflarını #PanteneSaçı hashtagi ile instagram hesaplarında paylaşmaları isteniyor.

Tüm dünyada #PanteneSaçı’nın yüzü olan, Instagram Fenomeni Chiara Ferragni de #PanteneSaçı ile göz kamaştırıyor. Siz de #PanteneSaçı’nız ile dünyaca ünlü blogger ve moda ikonu Chiara Ferragni gibi ışıldamaya hazır mısınız? Öyleyse Pantene’in Instagram Fenomeni olarak güçlü, güzel ve sağlıklı görünen saçlarınızla kendinizi milyonlara tanıtmanız mümkün! Pantene’in instagram sayfasını takip edin (@PanteneTurkiye), her iki haftada bir duyurulacak yeni saç konseptine uygun olan saçlarınızla bir fotoğrafınızı çekin ve #PanteneSaçı etiketi ile Instagram’dan paylaşın. Yarışmanın süreceği 3 ay boyunca Pantene özel jürisi tarafından seçilen 24 kişi Pantene Seti kazanacak. 24 kişi arasından belirlenecek bir kişi ise “Pantene’in Instagram Fenomeni” olmaya hak kazanacak.

P&G Türkiye Güzellik Kategorisi Marka Müdürü Bilgehan Uyar Erol; “Pantene, bu yarışma ile seçeceği Instagram Fenomeni ile güzel bir yolculuğa çıkacak ve tüm #PanteneSaçı hikayelerini, binlerce başvuru arasından seçilen Instagram Fenomeni ile birlikte anlatacak. Türkiye’nin en popüler fenomenlerinden biri olmak isteyenler için, dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası olan Pantene ile harika bir fırsat sunuyoruz” diyor.

Siz de Pantene sayesinde Türkiye’nin en popüler instagram fenomenlerinden biri olarak Pantene’in tüm kampanyalarında yer almak istiyorsanız, 4 ay boyunca farklı saç modelleriyle devam edecek yarışmaya katılın, #PanteneSaçı’na sahip Instagram Fenomeni olma şansını yakalayın. Yarışma koşulları için PanteneTürkiye Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayın tarihi: 03.03.2016
697
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.