Güzellik
Saç

Kısa Saç Modelleri Yeniden Moda

Kısa Saç Modelleri Yeniden Moda

Kısa saç her zaman hayatımızı kolaylaştıran ve aşırı kullanışlı bir saç modelidir. Her şey gibi kısa saçın da birbirinden farklı ve birbirinden havalı modelleri var. İşte sizler için seçtiğimiz 3 kısa saç modeli önerisi…

Güncellenme tarihi:

TOMBOY KISA SAÇ

Saçınıza şekil vermeyi bırakın, kafanızı kaşıyacak vaktiniz yoksa bu saç modeli tam sizlik. Saçınızın ön kısmı arka tarafına göre biraz daha uzun olan bu model yüz hatlarınızı belli etmeniz için birebir. Geniş alnınız olduğunu düşünüyorsanız bu model size çok yakışacak.ÖNLERİ HAREKETLİ KISA SAÇ

Kısa saçın dişilik ve maskülenlik arasında ki ince çizgiyi en iyi şekilde yansıtan bu modeli son zamanlarda çok moda. Çene hizasından başlayıp ön taraflarında kat bulunan bu saç modeli saçlarınızı hacimli göstermek için birebir modellerden.

KATLI BOB KESİM

Saçlarınızın ön kısmı ile arkası, yanlarına kıyasla daha uzun duran bu havalı saç modeli yüz hatlarınızı ortaya çıkartarak size maskülen bir hava katacaktır. Hareketli görüntüsü ile günlük yaşantınızda bugün saçımı nasıl toplasam sorununu yok edecektir.

Yayın tarihi: 05.12.2018
5624
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.