Güzellik
Saç

Kırmızı halıdan saç modelleri

Kırmızı halıdan saç modelleri

Cannes Film Festivali kapsamında kırmızı halıda arz-ı endam eden ünlü yıldızlar sadece kıyafetleriyle değil, saç ve makyajlarıyla da göz kamaştırıyor...

Marion Cotillard - Cannes

Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ederken kırmızı halıda tam bir yıldızlar geçidi yaşanıyor. Dünyanın en ünlü film yıldızları ve sanatçıları tek tek kırmızı halıdan yürürken, hepsi güzellikleri ve şıklıklarıyla gözlerimizi kamaştırıyorlar. 

Cannes Film Festivali'nde giyilen en şık kıyafetlerden bazılarını bu galerimizde sizlerle paylaşmıştık, bu linke tıklayarak tekrar göz atabilirsiniz. 

Şimdi de sırada en güzel saçlar ve makyajlar var. İlk olarak jüri üyesi olarak festivalde bulunan Diane Kruger, sadece şıklığıyla değil, yaz trenlerini çok iyi takip ettiğini kanıtlaran saç modelleri ve sade makyajıyla da beğenimizi kazandı. Bize sorarsanız kırmızı halıda gördüğümüz en şık kadınlardan biriydi. 

Yandaki resimde harika bir prenses topuzu ve çok şık bir saç aksesuarıyla gördüğümüz Marion Cotillar da saç kahramanlarımızdan. Zaten çok güzel olan Cotillard, her zaman sade tuttuğu makyajı sayesinde aynı zamanda da doğal görünüyor. 

Hollywood'un en şık kadınlarından biri olan Freida Pinto da özellikle izlenmesi gereken isimlerden biri. Denediği basit ama oldukça zarif saöç modelleri ve her zaman kusursuz görünen ve yüzüne çok yakışan makyaj tarzıyla artık güzellik trenleri konusunda uzman kabul edeceğimiz isimlerden. 

Bizim size önerimiz, önünüzde davetli olduğunuz özel geceler varsa, galerimize özellikle daha dikkatli bakmanız. Aradığınız saç modeli ve makyaj bu sayfalarda saklı olabilir...

Cannes kırmızı halısından en güzel saç ve makyaj trendlerini görmek için hemen tıklayın! 

Yayın tarihi: 23.05.2012
6739
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.