Güzellik
Saç

Dalgalı Saçlara Pratik Modeller!

Dalgalı Saçlara Pratik Modeller!

Şekle sokmakta en zorlanılan saç şüphesiz ki dalgalı saçlar! İşte dalgalı saçlar için pratik modeller...

Güncellenme tarihi:

Jennifer Lopez: Jennifer gibi köpükle dalgalarınızı belirginleştirdiğiniz saçlarınızı tepeden toplayıp harika görünebilirsiniz!

Blake Lively: Blake’in tercih ettiği bu model için buklelerinizi belirginleştirmeniz; krepe yöntemiyle ve saç diplerinize uygulayacağınız sprey yardımıyla kabarıklaştırmanız yeterli!
Beyonce:
Bu sene oldukça moda olan bu modeli hiç çekinmeden dalgalı saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Maşanızla belirgin bukleler yaratıp, yana tarayın! Bu hem doğal, hem bakımlı görünmenize yetecektir!Nina Dobrev:
Eğer saçlarınız uzunsa yine maşanızla kalın bukleler yaratıp, parmaklarınızla buklelerinizi açtıktan sonra yana ayırdığınız saçınızdan bir tutamı arkaya doğru tutturarak kolayca elde edebileceğiniz bir model!Mary Kate Olsen:
Doğal görünümlü dalgalar yaratıp Kate Olsen gibi iki yandan tutturarak cool bir görünüm elde edebilirsiniz!Varie Underwood:
Dalgalı bıraktığınız saçlarınızın bir yanını örerek harika görünebileceğiniz bir model de Varie Underwood’dan!Rose Bryne:
Rose Bryne’ın tercih ettiği gibi dalgalı saçlarınızla harika görünebileceğiniz bu topuzu da kolaylıkla elde edebilirsiniz! Doğal bir görünüm yaratmak için kulaklarınız hizasında her iki yandan bir tutam saç bırakmayı unutmayın!

(Womenist)

Yayın tarihi: 06.03.2014
46452
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.