Güzellik
Saç

Dalgalı Saçlar İçin En Pratik Modeller!

Dalgalı Saçlar İçin En Pratik Modeller!

Birçok kadının bukleleriyle başı dertte! En çok zorlananlar ise şüphesiz saçları dalgalı olanlar. İşte dalgalı saçlara pratik öneriler...

Güncellenme tarihi:

Blake Lively

Blake’in tercih ettiği bu model için buklelerinizi belirginleştirmeniz; krepe yöntemiyle ve saç diplerinize uygulayacağınız sprey yardımıyla kabarıklaştırmanız yeterli!

Beyonce

Bu sene oldukça moda olan bu modeli hiç çekinmeden dalgalı saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Maşanızla belirgin bukleler yaratıp, yana tarayın! Bu hem doğal, hem bakımlı görünmenize yetecektir!

Nina Dobrev

Eğer saçlarınız uzunsa yine maşanızla kalın bukleler yaratıp, parmaklarınızla buklelerinizi açtıktan sonra yana ayırdığınız saçınızdan bir tutamı arkaya doğru tutturarak kolayca elde edebileceğiniz bir model!

Mary Kate Olsen

Doğal görünümlü dalgalar yaratıp Kate Olsen gibi iki yandan tutturarak cool bir görünüm elde edebilirsiniz!

Rose Byrne

Rose Byrne’ın tercih ettiği gibi dalgalı saçlarınızla harika görünebileceğiniz bu topuzu da kolaylıkla elde edebilirsiniz! Doğal bir görünüm yaratmak için kulaklarınız hizasında her iki yandan bir tutam saç bırakmayı unutmayın!

Yayın tarihi: 16.09.2014
36011
YORUMLAR

YHR

YHYHYRJ 15.01.2015 17:38:13
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.