Güzellik
Saç

Bu Sonbahar İçin 9 Saç Stili

Bu Sonbahar İçin 9 Saç Stili

Bugün saçımı nasıl yapsam diye düşünme derdine son! Bu sonbahar denemeniz gereken 9 saç stiliyle karşınızdayız!

Güncellenme tarihi:

Yapılı, oldukça uğraşıldığı belli olan bir görünümün aksine; doğal duran modeller bu sonbahar favoriniz olmaya aday!

2013-2014 Sonbahar Kış trendlerinden biri de punk saçlar; ama korkmayın, etrafta çılgın saçlarla dolaşmanızı önermeyeceğiz. Bunun yerine bunun gibi daha uygulanabilir punk modelleri tercih edebilirsiniz.

Kabarık saçlar artık dert olmaktan çıktı! Ekstra hacimli ve dolgun görünen bu modeli bu sonbaharda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için hacim veren spreylerden, köpüklerden yardım alabilirsiniz.

Böyle zarif atkuyruklarına gönlümüzde her zaman yer var, üstelik uygulaması da oldukça basit... Saç uçlarınızı biraz hareketlendirirseniz atkuyruğunuz daha kadınsı duracaktır.

Değişen her şeyle birlikte örgüler de değişti. Bildiğimiz o klasik örgülerin yerini daha yaratıcı, süslü örgüler aldı. Bu sonbahar bitmeden mutlaka farklı bir örgü deneyin!

Ütülenmiş kadar düz saçlar, gönlümüzdeki yerini bu sezonda da koruyor.

Ense hizasındaki atkuyruğu tamam; ama bir de tepeden olanlar var. Sizi okul çağınıza geri döndürecek bu modelleri rahatça kullanmaktan çekinmeyin!

Bu sonbahar saçlarınızı biraz süslemeye ne dersiniz? Taçlar ya da bantlar bu konuda oldukça işinize yarayabilir!

İster eşofmanla isterseniz de şık bir elbiseyle kullanabileceğiniz bu saç modeli, giydiklerinizi bir anda bambaşka bir havaya sokacak etkiye sahip!

Yayın tarihi: 13.08.2014
19081
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.