Güzellik
Saç

Bob kesim saç modeli

Bob kesim saç modeli

1960'ların saç kesim modası geri döndü! Hollywood ünlülerinin göz kamaştırıcı saçlarına sahip olmak istiyorsanız Bob saç kesimi tam size göre.

Geçmişte sık sık kullanılan bu saç modeli, modernize olmuş haliyle tekrar karşımızda. En büyük avantajı ise; yüzünüze uyumu,saçınızın rengine uyumu ve kıyafetinize uyumu gibi ayrıntılarda her şekle girerek size büyük bir kolaylık sağlaması.


Bob saç modeli saçın çene hizasına kadar indiği saç kesimi. Artık uzun saçlardan daha fazla rağbet gören bu kesim aykırı duruşundan dolayı özgür ve bağımsız kadın simgesi haline geldi. Bob saç stili yüze verdiği karakteristik ifade ile her zaman trend haline gelebilen bir kesim olmuştur.

Eğer ince telli ve düz saçlara sahipseniz daha kısa bir Bob kesimi tercih edebilirsiniz. Daha kalın ve dalgalı saçlarda ise omuzlara dökülen Bob kesimi salaş, kendine özgü bir saç modeli oluşturacaktır.

Hollywood ünlülerinden neredeyse denemeyenin kalmadığı bu kesim hemen hemen herkesin yüz hattına oturuyor. Ancak uzun saçı seviyorsanız ya da marjinal bir kesime henüz cesaret edemiyorsanız daha küçük makas darbeleriyle Bob kesimi yaptırabilirsiniz.

Yayın tarihi: 27.03.2013
9132
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.