Güzellik

Güzel ve bakımlı eller!

Güzel ve bakımlı eller!

Güzelliğinizi bakımlı ellerle tamamlamak istiyorsanız, işte yapmanız gerekenler...

Güncellenme tarihi:

Önce ellerinizi canlandırın

Ellerinizin üzerine az bir miktar arındırıcı sürün, masaj yaparak ovun ve iyice durulayın.Kremi uygularken cildinizin biraz nemli olmasında fayda var. Özellikle kuru cilt yapısına sahipseniz, uygulamayı haftada 1-2 defa tekrarlamanız yeterli olacak. Peeling uygulaması sonrasında, ölü derinin yok olduğunu, yeni ve daha sağlıklı bir cildin ortaya çıktığını göreceksiniz. Üstelik peeling sayesinde güneş lekelerinden ve ellerinizde oluşan kırışıklıklardan da kurtulabilirsiniz.

Tırnak etlerinizi nemlendirin

Bayanların çoğu tırnak etlerini almayı tercih eder, oysa tırnak etlerinin ihtiyaç duyduğu tek şey nemdir. İdeal olanı tırnak etlerizi Tırnak Eti Giderici Jel’in aplikatörü ile geriye doğru iterek masaj yapmanızdır.

Tırnaklarınızı güçlendirin

Kuru ve kırılgan tırnaklara sahipseniz tırnaklarınıız mutlaka tırnak koruyucusu kullanmanızı öneririz! Böylece tırnaklarınız daha pürüzsüz ve esnek hale gelir.

Ellerinize nemlendirici sürün

Yumuşacık pamuk gibi eller için ellerinizi arındırdıp tırnak bakımınızı yaptıktan sonra mutlaka ellerinizi nemlendirin. Ellerimiz vucüdumuzun en çalışkan organları olduğu için sadece 1 kere nemlendirmek yeterli olmaz. Bu sebeple çantanızda bir el nemlendiricisi bulundurmanızı ve aklınıza geldikçe ellerinizi her yıkamadan sonra nemlendirmenizi öneririz!

Güzel ve bakımlı ellere sahip olmak için ihtiyacınız olan ürünler burada, tıklayın!

Yayın tarihi: 14.04.2014
16056
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.