Güzellik

Uzun kirpikler çekici bakışlar

Uzun kirpikler çekici bakışlar

Uzun ve güzel kirpiklere hangimiz hayır diyebilir ki?

Güncellenme tarihi:
Uzun kirpikler çekici bakışlar

Herkes şanslı doğmuyor. Kirpikleriniz istediğiniz uzunlukta olmayabilir ama biz kadınlar bu kadar kolay pes etmeyiz. Kirpik uzatmanın da çözümü var.


Öncelikle beslenmenize hem sağlık hem güzellik için dikkat etmelisiniz. Protein ağırlıklı beslenmek beden sağlığınız için yararlı olacağı kadar daha uzun ve güzel kirpikler elde etmenizi de sağlayacaktır. A ve E vitaminlerinin çok olduğu besinlere de ağırlık vermek yararlı olacaktır.


Maskara kullanmayı ihmal etmeyin. Kirpik tipinize göre seçeceğiniz maskara, kirpiklerinizi daha uzun, daha dolgun ve daha kıvrık gösterecektir.


Badem yağı, kirpik uzatmanın doğal çözümü. Her gece yatmadan önce badem yapı uyguladığınız kirpiklerinizin 1 ay sonunda nasıl bir değişime uğradığını göreceksiniz.


Bunların hiçbiri sonuç vermediyse ya da daha kısa yoldan etkili bir çözüm istiyorsanız takma kirpik kullanabilirsiniz. Kendiniz günlük olarak takıp çıkarabilirsiniz ya da bir güzellik merkezinde daha uzun süre dayanan ipek kirpik yöntemini tercih edebilirsiniz.

Yayın tarihi: 26.06.2012
4502
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.