Güzellik

Portakal Renkli Dudaklar

Portakal Renkli Dudaklar

Sezonun can alıcı makyaj renklerinden biri mercan tonları! Özellikle bu renkteki rujlar yanık tenlerde çok güzel duruyor...

Klasikten şaşmam diyenler kırmızıya yakın tonlarını, doğallıktan hoşlananlar açık mat tonlarını, fark yaratmayı sevenler ise neon turuncu tonlarını kullanabilirler.

Eğer sizde denemek istereniz bir çok kozmetik markasının mat, parlak veya neon turuncu tonlarda rujlarını bulabilirsiniz.
Eğer sarışınsanız, kırmızıya yakın portakal renklerini tercih edebilirsiniz. Sarı saçlarla harika bir ahenk yakalıyor bu renk... Bir de yanık oldunuz mu, oh ne ala!Peki, turuncu renkli ruj sürerseniz, allık ve far ne renk olmalı? Neon renkli ruj sürdüyseniz, sadece rimel kullanın ve çok hafif şeftali tonunda allık...

Açık renkli portakal tonlarını tercih ettiyseniz, gözlerinizi biraz koyulaştırabilirsiniz. Yine de bu renk ruj da, makyajınızı abartmamaya dikkat edin. Mümkünse sadece siyah rimel ve çok hafif bir allık ile makyajı tamamlayın.

Yayın tarihi: 08.10.2014
6330
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.