Güzellik

Pınar Aylin makyaj odasında!

Pınar Aylin makyaj odasında!

Pınar Aylin ile güzelliğe dair bilinmeyenler...

Cildiniz pürüzsüz görünüyor. Bunun sebebi genler mi yoksa çok İyi bir bakım sırrınız mı var?
Genlerim açısından şanslıyım sanırım. Cilt bakımım çok basit. Sade ürünlerle temizlerim ve nemlendiririm. Fakat cilde sürekli bir şeyler sürerek onu yormanın çok doğru olmadığım düşünüyorum.

Hangi bakım ürünlerini kullanıyorsunuz? Uzun zamandır Guerlain'in ürünlerini kullanıyorum. Göz çevrem için Shisei-do'nun nem veren göz kremini tercih ediyorum. Zaman zaman peeling de yapıyorum.

Makyajda da sade renkleri mi seviyorsunuz?
Evet. Eğer konser ya da bir çekim yoksa, genelde doğal bir görünümü seviyorum. Çekimler dışında hiç fondöten kullan¬mıyorum. Guerlain'in Terracotta allığı be¬nim vazgeçilmez makyaj malzememdir. Bir de dudak rengi bir parlatıcı sürdüm mü, güne hazırım demektir.


Peki ya gece makyajınız?
Özel bir davete katılacaksam, göz makyajına ağırlık veriyorum. Siyah kalem sürüp göz kapağına dağıtırım. Bu makyaj buğulu bir hava katıyor yüze. Hatta bazen takma kirpiklerle gözlerimi belirginleştirmeyi de seviyorum. Çünkü kirpik yüzün bütün iradesini zenginleştiriyor. Dudağıma da şeftali tonlannda bir par¬latıcı sürüyorum. Ama kırmızı rujun etkisini de hafife almıyorum. Eskiden hiç sevmezdim ama bir çekimde Zeynel Abidin Ağgül kırmızı ruj sürmemde ısrar etti. Onun hatırı için sürmüştüm ve o günden beri de çok hoşuma gidiyor.

İlk makyaj anınızı anlatır mısınız?
16 yaşımda Türk Koleji'nden mezun olurken makyaj yaptırmıştım. Uçuk pembe kıyafetime ve yaşıma uygun bir makyajdı.

Saçlarınızda hiç değişiklik yapar mısınız?
Saç konusunda biraz tutucuyum. Saçlarımı sarıdan başka bir renkte hayal edemiyorum. Modeliyle de pek oynamam. Lisede çok kısaydı ve zaten minyon olduğum için beni çok küçük gösteriyordu.

Yayın tarihi: 26.08.2009
6729
YORUMLAR

çok tatlı bir kadın bence pınar aylin..fiziğine çok uygun giyinen ve bunu çok iyi beceren biri...saç sitilini değiştirmemekte çok haklı, kendine en yakışan saç stili bu bence..

anemonsevgi 11.09.2009 17:32:18
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.