Güzellik

Ombre Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Ombre Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Şimdi cesur ve belirgin dudaklarınla kendini gösterme zamanı! Çift renkli dudak makyajı ve son zamanların trend uygulaması ombre nasıl yapılır?

Güncellenme tarihi:

Şimdi cesur ve belirgin dudaklarınla kendini gösterme zamanı! Çift renkli dudak makyajı ve son zamanların trend uygulaması ombre nasıl mı yapılır? Adım adım anlatıyoruz. Ama sen kolay yoldan kısa videomuzu izle, uygula ve göster kendini!

Çift Renkli Dudak Makyajı

1. Adım: İki farklı renk seçerek başla. Unutma, uyumlu olmak zozrunda değiller, cesur davranabilirsin ;) Biz sezon trendi pembe ve turuncuyu bir arada kullanmayı öneriyoruz.

2. Adım: Birini üst dudağına, diğerini alt dudağına uygula. İşte bu kadar! Kalabalıktan sıyrıldın bile.

Ombre Dudak Makyajı

1. Adım: Sıra geldi sezon trendi ombre uygulamasına. Yine iki renk seçerek başlıyoruz. Bu kez biri koyu, diğeri daha açık bir ton seçebilirsin.

2. Adım: Koyu renk kalem ruj ile üst ve alt dudak çizgilerini kalın bir çerçeve ile belirginleştir.

3. Adım: Açık tonlu ruju ise alt ve üst dudağının ort akısmına uygula.

4. Adım: Renklerin birbirine iyice geçmesi ve ombre görünümü yaratmak için parmaklarınla iki rengi karıştır. İşte oldu!"Göster Kendini" diyen The ONE Express koleksiyonunun tüm ürünlerini incelemek için hemen buraya tıklayın!Yayın tarihi: 06.06.2017
1261
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.