Güzellik

Neştersiz gençleşmenin sırrı: The Lift

Neştersiz gençleşmenin sırrı: The Lift

Hollywood starlarının kullandığı ve "Neştersiz Gençleştirme" sloganıyla adını duyuran, Beauty Face firmasının distribütörlüğünü yaptığı "The Lift" isimli maske şimdiden dizi-film setleri ve make-up uzmanlarının odağı haline geldi.

makyaj

The lift, anında sizi gençleştiren lüks bir güzellik maskesidir. The Lift maske “Cildinizi gerdirir ve sıklaştırıp, kırışıklıkları giderirken aynı zamanda cildinizi nemlendirir, yüz hatlarınızı belirginleştirir, yumuşatır. İlk kullanımdan itibaren cildinizi şaşırtıcı bir görünüme kavuşturur, yüz hatlarınızın gerilmesini sağlar ve böylece çok genç bir görünüm kazanırsınız. Bu yenileyici kozmetiğin sırrı minerallerden, meyve özünden ve enzimlerden oluşan patentleşmiş formülde saklı. İçinde bulunan her maddenin ayrı ayrı gençleştirici özelliğe sahip olduğu kanıtlanmıştır.

DÜNYACA ÜNLÜ MAKE-UP UZMANLARININ TERCİHİ; LOUİSE CONSTAD

Uluslararası Award ödülünü kazanmış bir makyaj uzmanı ve Anti-Aging kozmetiğin mucizevi etkisine kefil bir uzman. “Bu marka gibi muhteşem sonuçlar veren bir ürün kullanmadım.” diye tanımlıyor.

RANDY HOUSTON MERCER

Hollywood’un en ünlü makyaj uzmanlarından ve aynı zamanda “Ocean’s 11” “Meet Joe Black” ve “Spiderman” filmlerinin makyaj sorumlusu.. Brad Pitt ve Sara Jessica Parker gibi yıldızlara makyaj yaparken, Beautyface kozmetiğini kendi “sihirli değneği” olarak tanımlıyor.

ULUSLARARASI DERGİLER ÖNERİYOR;

GALA: Hollywood starları, dakikalar içinde güzelliğinizi geri getiren bu kozmetiğe hayran. Biz tüyoyu verdik; gerisi size kalmış!

VOGUE: Makyaj uzmanı Randy Houston Mercer, Hollywood’u fetheden bu kozmetik üzerine yemin ediyor…

AMICA: Kırışıkları krem ile yok edin! Hayatımızın bazı unutulmayacak sahnelerine hazırlanırken hemen kavuşulan bir lifting’i kim istemez! THE LIFT bunu mümkün kılar..

Distribütörlüğünü Beauty Face firmasının yaptığı maskeye, güzellik merkezleri ve internet sitesinden online satış kanalıyla ürüne ulaşılabiliyor. www.beautyface.com.tr

Yayın tarihi: 21.02.2012
2835
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.