Güzellik

Makyajınıza sihirli değnek: rimel!

Makyajınıza sihirli değnek: rimel!

Modası hiç bir zaman geçmeyen makyaj ritüelidir rimeller. Fakat sezonun dramatik göz makyajlarıyla bir adım daha öne çıkıyor. Şimdi gözlerimizi konuşturmanın tam zamanı!

Güncellenme tarihi:

Çift etkili rimeller

Çift yönlü kullanıma müsait olan rimeller, kirpikleri daha uzun gösterir. Önden sürülen, beyaz renkteki güçlendirici, kirpikleri beslerken kalınlaştırır ve kirpikleri esas boyalı rimelin sürülmesine hazırlar.

Hacim veren rimeller

Hacim verme özellikli rimeller; kirpiklerin olduğundan iki kat daha hacimli görünmelerini sağlar. Özel formülleri ve tasarım harikası fırçaları sayesinde kirpikler dolgunlaştırır.Su geçirmez rimeller

Su geçirmez rimeller sayesinde denize girebilir, yağmur altında yürüyebilir ya da yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Tabii sadece su değil ısı ve tere karşı da oldukça dirençliler.

Kirpik kıvıran rimeller

Kirpikleri yukarıya doğru ok ok kıvırarak gözlerin çekik görünmesini sağlar. Hatta orijinalde uzun kirpikleri olanlar daha şanslı! Bu arada bu tip rimelleri kirpiklerin dibinden ucuna doğru sürmeniz gerektiğini unutmayın.

Yayın tarihi: 09.11.2008
21855
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.