Güzellik

Kusursuz Görünüm İçin 4 Makyaj Tüyosu

Kusursuz Görünüm İçin 4 Makyaj Tüyosu

Makyaj tüyoları ile yüzümüzdeki kusurları örtebilir ve öne çıkarmak istediğimiz yüz hatlarımızı belirginleştirebiliriz. Makyaj tüyolarını sizler için derledik...

DOLGUN KİRPİKLER

Göz makyajı yaparken kirpiklerinizi daha dolgun göstermek istiyorsanız, maskara sürdükten sonra kirpiklerinize bebek pudrası sürerek daha dolgun kirpikler elde edebilirsiniz. Eğer kirpikleriniz seyrekse kirpik diplerinizi göz kalemi yardımıyla doldurabilirsiniz.

CANLI GÖZ KAPAKLARI

Göz makyajınızın belirgin olmasını istiyorsanız göz kapaklarınıza far sürmeden önce fırçanızı nemlendirin. Böylece makyajınız daha canlı bir görünüme sahip olacaktır. Canlı görünümün yanı sıra fardaki tozlanmayı da azaltacaktır.

DOLGUN DUDAKLAR

Makyajın can alıcı noktası olan dudaklarınızın ince bir yapısı varsa ve bu durum sizi memnun etmiyorsa nane yağı bu durumu çözecektir. Kullanmadan önce alerjiniz olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uzun süreli bir etkisi olmasa da dudaklarınızın nemlenmesini sağlayacaktır. Alerjiniz varsa aydınlatıcı ya da beyaz kalem kullanarak dudaklarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.

PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

Ten makyajınız için fondöteniniz ten renginize birkaç ton koyu kalıyorsa nemlendirici ile karıştırarak kendi tonunuzu yakalayabilirsiniz. Elde ettiğiniz tonu boynunuza uygulayarak ton farkı olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Yayın tarihi: 04.12.2018
6086
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.