Güzellik

“İlkbahar-Yaz Makyaj Modası / Workshop” Etkinliği Düzenlendi

“İlkbahar-Yaz Makyaj Modası / Workshop” Etkinliği Düzenlendi

Köksal Eğitim Vakfı, G Concept ve Mustafa Revan Make-up Studio tarafından burslu öğrenciler yararına “İlkbahar-Yaz Makyaj Modası/Workshop” etkinliği düzenlendi.

Güncellenme tarihi:

Ankara Merkezli Köksal Eğitim Vakfı (KEV) Başkanı Zeynep Köksal Yaykıran Öğrencilere Katkı Sağlayacak Projelere Ağırlık veriyorKöksal Eğitim Vakfı , G Concept ve Mustafa Revan Make-up Studıo tarafından burslu öğrenciler yararına “İlkbahar-Yaz makyaj modası / Workshop” etkinliği düzenlendi. Makyaj gurusu Mustafa Revan, workshopta İlkbahar-Yaz makyaj trendlerini anlattı. G Concept mağazasında,  vakıf işbirliği ile yapılan, vakıf destekçilerinin ve dostlarının katıldığı etkinlikten elde edilen gelir başarılı olup, imkanları kısıtlı üniversite öğrencilerine burs olarak aktarıldı.Uygulamalı sunum büyük ilgi gördü

Etkinlik Mustafa Revan’ın İlkbahar-Yaz makyaj trendlerini anlattığı kısa bir sunumla başladı. Revan, konuklara makyaj teknikleri ve doğru makyaj için ipuçları verirken, katılımcıların yeni sezona dair sorularını cevaplandırdı. Ekibiyle birlikte uygulamaya geçen ünlü makyaj sanatçısı, model üzerinde yeni sezon trend renklerini konuklara uygulamalı olarak gösterdi. Etkinlik sonunda KEV Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Koksal Yaykıran, katkılarından dolayı G Concept’in sahibi Gökçe Özcan’a, Mag Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu’na ve makyaj gurusu Mustafa Revan’a teşekkür plaketi sundu.

Yayın tarihi: 20.04.2016
2531
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.