Güzellik

Erkekler de ruj sürüyor!

Erkekler de ruj sürüyor!

Artık devir değişti. Bakımlı ve şehirli erkekler tıpkı kadınlar gibi dudaklarını olduğundan daha olgun ve dolgun gösterebilmek için renksiz MY CITY<SUP><FONT SIZE="-1">TM</FONT></SUP> Lips rujlarını sürüyor.

Güncellenme tarihi:
Madonna'nın kullandığı lineless™ eye cream kazanmak için tıklayın!

Ricky Martin, Lenny Kravitz gibi ünlü erkeklerin de kullandığı MY CITY™ Lips ile ilgili merak ettikleriniz burada!

MY CITY™ Lips'i ne zaman ve hangi sıklıkta kullanmalıyım?
Her akşam yatmadan önce renksiz MY CITY™ Lips'i bol miktarda dudaklarınıza sürünüz. En iyi sonucu almak için tüm kozmetik ürünlerinin verimlilik testinin yapıldığı gibi uygulamayı 28 gün boyunca sürdürünüz. Renkli MY CITY™ Lips ürünlerini gündüzleri kullanarak gün boyunca da kolajen artışını sürdürebilirsiniz. Günde 2 kere sabah akşam kullanılması tavsiye olunur.

MY CITY™ Lips kolajen içeriyor mu? Eğer içeriyorsa kaynağı nedir?
MY CITY™ Lips kolajen veya herhangi bir hayvansal katkılı bileşik içermemektedir. İçerdiği bütün bileşikler bitkilerden elde edilmiş veya laboratuarlarda elde edilmiştir. MY CITY™ Lips, sizin kendi kolajen üretiminizi harekete geçiren bir formüle sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile farklıdır.

MY CITY™ Lips bir dudak parlatıcısı mıdır? Dudak bakım ürünü müdür?
MY CITY™ Lips, her iki amaca yönelik kullanılabilir özel bir formüle sahiptir. Hem dudak parlatıcısı gibi kullanılırken, hem de dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşmanızı sağlayacak bir bakım ürünüdür. Diğer ürünlerden MY CITY™ Lips'i ayıran en önemli özellik : MY CITY™ Lips kolajen üretimini tetikler ve takviye eder. Diğer dudak parlatıcıları veya bakım ürünleri ise sadece görünüşte dudakların büyük görünmesini sağlar, fiziksel ve sağlıklı bir dolgunlaşma söz konusu değildir.

MY CITY™ Lips nasıl çalışır?
MY CITY™ Lips, özel yüksek teknolojisi ve özel formülü ile hasar gören kolajen hücrelerini aktive ederek kolajen ve elastin üretimini tetikler ve dudaklarınızın sağlıklı dolgunlaşmasına yardımcı olur. Tamamen güvenli, doğal ve acısız bir yöntemdir.
Yayın tarihi: 27.04.2007
3349
dahafazlası
YORUMLAR

Arkadaşlar burda beyler için söylenen ruj bizim gibi kırmızı parlak pembe değil:) çok soluk ve kötü görüntüden kurtulmak için, ruj olduğu bile belli olmayan doğal tonlar kullanılıyor benim bildiğim :)

İrem 15.12.2007 14:34:53
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.