Güzellik

En güzel dudaklar senin olsun!

En güzel dudaklar senin olsun!

Dudaklarımızın şekilleri farklı farklıdır: İnce, dolgun, yayvan... Dudak yapınıza göre bu önerilere uyarak istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Güncellenme tarihi:

Dolgun dudaklar

Dudaklarınızı olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız:

- Dudak kenarlarınıza hafifçe fondöten sürün.

- Dudaklarınızı, rujunuza uygun renkte bir dudak kalemiyle üst dudağınızın doğal çizgisinin hemen altından, alt dudağınızın ise hemen üstünden çevreleyin.- Dudaklarınızın yeni çizgisine sadık kalarak rujunuzu sürün. Mat rujlar tercih edin. Ruju fırça ile uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız.

İnce dudaklar

Dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstermek istiyorsanız:

- Dudaklarınızı, rujunuza uygun renkte bir dudak kalemiyle doğal çizgisinin tam üstünden çevreleyin.- Dudaklarınızın yeni çizgisine sadık kalarak rujunuzu sürün. Parlak ve açık renkler kullanın. Koyu renkler dudak hacminizi küçültür. Koyu renk kullanmak zorundaysanız, dudaklarınızın ortasına daha açık bir renk veya parlatıcı sürün.

Asimetrik dudaklar

Dudaklarınıza simetri kazandırmak istiyorsanız:

- Dudaklarınızı, rujunuza uygun renkte bir dudak kalemiyle daha dolgun olan kısımda doğal çizgiye sadık kalarak; ince kısımda ise doğal çizginin üstünden çevreleyin.

- İki tarafın da eşit olmasına özen gösterin.- Mat bir rujla dudaklarınızı boyayın. Dilerseniz, bir kat parlatıcı da sürebilirsiniz.

Yayın tarihi: 06.12.2013
16005
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.