Güzellik

Dolgun dudaklar için

Dolgun dudaklar için

Dudaklarınızın ince olduğunu düşünüyorsanız, onları daha dolgun göstermek için bir taktiğimiz var.

Dudak kalemi uygulayın
Dudak kalemi genellikle dudakları belirginleştirmek ve rujun solmasını önlemek için kullanılır. Üst dudaklar için kıvrımlı kısımdan başlayın ve köşelere doğru dudak kalemini uygulayın. Alt dudaklar için, köşelerden başlayın ve iç kısımlara doğru tek bir çizgi görünümü verecek şekilde dudak kaelmini uygulayın.

Belirginleştirin ve doldurun
Dudak kalemi rujun daha canlı görünmesini sağlamak için de kullanılır. Rujun rengine uygun bir dudak kalemi ile dudak çizgisinin üzerine dudak kalemini uygulayın ve hafif dokunuşlarla dudağın iç kısmına sürün. Sıra ruja geldiğinde, bir ruj fırçası ile ortadan başlayarak kenarlara doğru rujunuzu uygulayın.

Parlaklık verin
Dudak parlatıcısı ile maksimum ışıltı.. Dayanılmaz ve etkili bir görünüme kavuşmak için en hızlı yol. Renkli ve şeffaf. Tek başına veya istediğiniz ruj ile birilikte. Dudaklarınızın daha parlak ve dolgun görünmensi için ilk olarak rujunuzu uygulayın, dudağınızı büzün ve dudaklarınızın ortasına parlatıcı uygulayın.
Yayın tarihi: 24.12.2007
1323
dahafazlası
YORUMLAR

Benim dudaklarım çok ince. Hiç bir dudak kalemi yakışmıyor. Daha da çirkin duruyor. Ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Tatlı kız 31.01.2008 11:08:42

Kalıcı rujlar bence daha iyi çünkü kalıcı ruju sürünce ve kırmızı tonlarında ise dudağınızın dışına biraz daha taşırıp sürebilirsiniz en azından bişey yedikten sonra silinmemiş olur hemde bu tonlar çok hoş gösterir :) ama üzerine kesinlikle parlatıcı sürülmeli..

Kübra 30.12.2007 12:45:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.