Güzellik

Beauty Blender Nasıl Kullanılır?

Beauty Blender Nasıl Kullanılır?

Fondöten, göz altı kapatıcısı, allık gibi makyaj ürünlerini yüzümüze uygulamayı kolaylaştıran beauty blender’ları doğru kullandığınıza emin misiniz? Beauty blender kullanmanın bazı püf noktaları var. İşte o püf noktalar…

13.02.2019
beauty blender

Beauty blender’lar diğer bir deyişle makyaj süngerleri, hemen hepimizin makyaj çantasında var. Bu süngerleri hepimiz kullanıyoruz peki doğru kullanımını biliyor muyuz?

Beauty blender nasıl kullanılır?

Beauty blendar’ınızı yüzünüze olduğu gibi uyguluyorsanız, yanlış yoldasınız demektir. Makyaj süngerinizi kullanmadan önce iyice ıslattığınıza emin olun. Süngeri ıslattıktan sonra makyajınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

BEAUTY BLENDER TEMİZLEMENİN PÜF NOKTALARI

Güzellik süngerlerini kullanmadan önce ıslatmak oldukça önemli. Nemli bir sünger, fondöten, kapatıcı ya da yüzünüze uyguladığınız ürünün daha kusursuz ve eşit dağılmasını sağlar. Aynı zamanda kuru bir süngere oranla daha az malzeme ile aynı işlemi yapar.

MAHMURE ÖZEL

36132
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.