Güzellik

Ayna taşımaya ihtiyaç kalmayacak!

Ayna taşımaya ihtiyaç kalmayacak!

Avon, son teknoloji ile ürettiği kullanım kolaylığı sağlayan rujlarını moda renklerle birleştirdi...

Avon, son teknolojiyle üretip moda renklerle birleştirdiği yeni rujları ile makyajda yeni alternatifler sunmaya devam ediyor.

Kadınların hayatını yeni teknoloji, gelişmiş ürün ve ambalajlar ile son derece kolaylaştıran, Quick Pen Modern Lip Gloss, Fruity Lip Juice with Sparkles ve Color Trend Tinted Lip Gloss Tins ürünleri hem doğal hem de etkileyici bir görünüm sağlıyor. Bu rujları sürmek öyle kolay ki, yanınızda ayna taşımanıza gerek yok!

Doğal ve pırıl pırıl dudaklar için: Quick Pen Modern Lip Gloss

Özel "delivery" teknolojisi sayesinde dudağa tam gerektiği miktarda ruj sürmeyi sağlayan Quick Pen Modern Lip Gloss, kullanım kolaylığı sağlıyor. Kahve ve pembe ağırlıklı olmak üzere birbirinden güzel 4 renk seçeneği sunan ürünler, daha çok hafif ve parlak renklerde. Quick Pen Modern Lip Gloss, dermatologlar tarafından test edilmiştir ve parfüm içermez.

Dudaklarınızda meyve tadındaki parlaklık: Fruity Lip Juice with Sparkles

3 renk seçeneği sunan Fruity Lip Juice with Sparkles, hafif formülüyle kolayca sürülüyor, dudaklarda yağlı bir his bırakmıyor. Son teknolojiyle üretilen ambalajı ile bilyalı tüp içinde satışa sunuluyor. Tek başına ya da başka bir rujun üzerine sürülebiliyor.

Pratik ambalajı ile meyve kokulu dudak parlatıcı: Color Trend Tinted Lip Gloss Tins

Yana doğru kapağı çekilen pratik ambalajı sayesinde, meyve kokulu dudak parlatıcı, içerdiği bitki özleri ile dudakları nemlendirirken aynı zamanda hafif bir renk vererek parlaklık veriyor. Son derece pratik olan bu rujlar, 2 renk seçeneğine sahip.
Yayın tarihi: 14.11.2003
1018
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.