Güzellik

Allığınızı Seçin

Allığınızı Seçin

Allık kullanılmadan yapılan makyaj eksik kalıyor. Makyajın vazgeçilmez elemanlarından olan allıklar hatları belirginleştirerek cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor.

Pudra bazlı allıklar yanaklara, şakaklara ve çeneye uygulanarak yüz kontürünü yumuşatıyor.

* Lancome'un toz allığı Blush Subtil, doğal yapısındaki silisatlar sayesinde ışığı hassas bir şekilde yakalıyor. Yokmuş kadar hafif olan Blush Subtil, cildi şeffaf bir şekilde sararak sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Ciltte kayan ve eriyen bir yapıda olan ürün, etkisini uzun süre kaybetmiyor.
Fiyatı: 50 milyon lira.

* Helena Rubinstein'ın pudra bazlı transparan allığı Color Statement For Cheeks, yüzü renklendirmenin yanı sıra koruyucu görev de üstleniyor. Allık, içeriğindeki E vitamini sayesinde serbest radikallere karşı cildi koruyor. Cilde sağlıklı ve sofistike bir ifade veren Color Statement For Cheeks'in fiyatı 52 milyon lira.

* Christian Dior'un pudra allıkları Blush Final ve Effets Blush cilde ışıltı kazandırıyor. Canlı bir görünüm için yanakların çıkık kısımları üzerine uygulanan bu allıklar yüzü şekillendirip gözleri belirginleştiriyor. Fiyat: Blush Final 56 milyon 500 bin lira, Effets Blush 66 milyon 500 bin lira.

* Nivea Beaute Blush Naturel teninize doğal tazeliğini yansıtan görünüm kazandırıyor. Mikroskobik incelikteki allığın lipidlerle zenginleştirilmiş formülü cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Fiyatı: 19 milyon lira

* Yves Rocher'in Couleurs Nature serisinde yer alan Smooth Comfact Powder Duo, pudra ve allığın birarada olduğu ve gece kullanımı için daha uygun olan bir ürün. Smoot Comfact aynı anda kapatma ve gölgelendirme özellikleri taşıyor. 27 milyon 250 bin liradan satılan allığın pembe ve şeftali tonları bulunuyor. Günlük kullanım için ideal olan ve 15 milyon 250 bin liradan satılan Luminelle serisindeki tekli allığın ise şeftali, kahve ve bakır tonları bulunuyor.
Yayın tarihi: 09.01.2002
1111
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.