Güzellik

Adım Adım Pratik Makyaj!

Adım Adım Pratik Makyaj!

Sadece 10 dakikanızı ayırarak doğal güzelliğinizi destekleyici pratik bir makyaj yapmanız mümkün. Nasıl mı?

Güncellenme tarihi:

* Birinci adımda, ne tür makyaj yaparsak yapalım yüzümüzü kaliteli bir nemlendirici ile nemlendiriyoruz. Kış mevsiminin rüzgarlı ve soğuk havasının olumsuz etkilerinden cildimizi uzak tutacak nemlendiriciyle işe başlıyoruz. Daha sonra fondöteni cildimize uyguluyoruz. Cilt tipine en uygun fondöteni seçmek gerekiyor.* Özellikle çalışan ve az dinlenen yüzlerde görülen mor halkalar ve gözaltı şişkinliklerini çabucak örtmek için kapatıcı kullanıyoruz. Bu uygulamayı da hızlı ve dengeli yapabilmek için allık fırçası kullanıyoruz.

* İddialı göz makyajlarında farı göz kapağı ve göz çevresine komple sürmemiz gerekiyor. Ancak biz pratik makyajda aydınlatıcının üzerine far ile gölgelendirme yapıyoruz. Gözleri belirginleştirmek için son olarak eyeliner uyguluyoruz.* En önemli unsur gözler olacak. Aydınlık ve ışıltılı bakışlar ve göz rengini öne çıkarmak için göz kapağımızı kaşlara kadar aydınlatıyoruz.

Yayın tarihi: 01.11.2013
74524
YORUMLAR

Allık harıç katılıyorm we lıpstk terch edıyrm

esra 19.11.2013 09:49:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.