Güzellik

Aceleci Kadınlara Hızlı Güzellik Formülleri

Aceleci Kadınlara Hızlı Güzellik Formülleri

Kısa bir sürede güzelleşip sokağa çıkmaya hazır hale gelmenin ufak hilelerini her kadının bilmesi gerekir. İşte hızlı güzellik formülleri...

Güncellenme tarihi:

Tiyatroya ya da bir yemek davetine gideceksiniz ama ofisten çıkıp, eve gidip, uzun uzun hazırlanmaya hiç zamanınız yok. Bu sıkıntıyı kim bilmez ki? İşte size 'gece güzelliği' için birkaç hızlı ve pratik öneri:

Parlak cilt: Altın efektli terrakotta pudra (örneğin Helena Rubinstein) stresten kıvranan bir 'gündüz yüzünü' canlı ve taze bir 'gece yüzüne' dönüştürebilir.

Kaşlar önemlidir: Saç spreyi ile kaşlarınızı ehlileştirin. Spreyi kaşlarınıza sıkmanız ve fırçayla tarayıp düzeltmeniz yeterli.

Işıltılı dudaklar: Cazip dudaklar bakışları yorgun bir yüzden uzaklaştırıp, kendisine çeker. (Örneğin L'oreal Paris Shine Delicieux)

Kokulu pudra: Duş alacak zamanınız yoksa Rokoko dönemi kadınları gibi yapın: Vücut pudrası teri emer ve sizi hoş bir koku bulutuyla sarıp sarmalar.

Dinç bacaklar: Bacaklarınızdaki ağırlık hissini gidermek için canlandırıcı ve serinletici jöle kullanın, özellikle mentollü olanını tercih ederseniz sonuçtan daha memnun kalırsınız.

Hızlı gevşeme: Yorgun ve stresli misiniz? Kendinize birkaç dakika ayırın ve yoğun bir gevşeme tekniği ile yeniden doğmuş gibi olup, uzun geceye hazırlanın: Sırt üstü uzanın, derin derin soluk alıp verin, bu arada zihninizi organlarınızda yoğunlaştırın. On dakika sonra kendinizi yeniden formda hissedeceksiniz.

Yayın tarihi: 10.10.2014
20910
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.