Güzellik

Yüzünüz yaza hazır mı?

Yüzünüz yaza hazır mı?

Yüz ve vücut güzelliğine aynı anda tek sistem...

cilt

Yaz Aylarına Girerken Kusursuz Bir Vücuda Sahip Olmak Mümkün

Güzel bir yüz, fit ve formda bir vücut tüm kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Daha genç ve güzel görünmekle beraber kusursuz bir fiziğe de sahip olmak için çok çeşitli yöntemler kadınların imdadına yetişirken, Amerika’dan gelen ve Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlanan Exilis CRT yöntemi ile hem yüzde hem de vücutta aynı anda işlem yapılabiliyor. Vücuttaki yağ fazlalıkları, sarkmalar ve selülitlerle beraber yüzdeki sarkma ve gevşeklikler de aynı anda çözüm buluyor.

Exilis CRT ile Mükemmel Vücutlar Artık Ulaşılmaz Değil

Sistemin Türkiye’deki tek uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek, sistemin sahip olduğu patentli, benzersiz dual enerji teknolojisi sayesinde 4 seansta vücudu yeniden şekillendirdiğini, yağ volümünü azalttığını ve incelttiğini, selülitlerde belirgin bir azalmanın etkili ve acısız bir yöntemle gerçekleştiğini ifade etti.

Dr. Emre Çiçek, “Amerika ile eş zamanlı olarak Türkiye’ye getirilen bu yeni cihazda, vücut şekillendirme yöntemleri arasında tercih edilen Radyofrekans, ultrasound ve criyo sistemleri tek cihazda bir arada. Kısa sürede benzersiz sonuçlara ulaşılan Exilis CRT ile mükemmel vücutlar çok daha ulaşılabilir durumda.” dedi.

Yayın tarihi: 10.05.2012
2415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.