Güzellik

Yeni yılda kendinizi şımartmak için...

Yeni yılda kendinizi şımartmak için...

Aromaterapi size zinde bir yaşamın sırrını fısıldıyor.

Kurulduğu günden bu yana kişilerin rahatını ve sağlığını ön planda tutan Etiler'deki huzur merkeziniz aromaterapi, yeniden doğmak ve kendini şımartmak isteyenleri bekliyor.

2.5 saatinizi ayırarak yeniden doğmanızı sağlayacak program cilt bakımı ve aromaterapi masajını bir arada sunuyor. 2.5 saat sürecek bu rüyanın bedeli ise sadece 199 YTL. Programın ayrıntıları ise şöyle:

Cilt bakımı
Cildiniz bir yıl boyunca sizi en iyi şekilde korudu ve temsil etti. Şimdi onu ödüllendirme zamanı. Dünyanın en ünlü cilt bakım markaları eşliğinde sunulan ve kesinlikle buhar uygulanmayan Aromaterapi'ye özel bakım sonrasında hissedeceğiniz hızlı değişikliğe siz de şaşıracaksınız.

Aromaterapi masajı
Yüzyıllar öncesine dayanan aromaterapinin rahatlatıcı masajına teslim olun. Lavantanın sakinleştiren, biberiyenin ve turunçgillerin enerji veren etkisi ile yeni yılı zinde, sakin ve mutlu karşılayın.

Eğer farklı seçenekler arıyorsanız el-ayak spası ve aromaterapi masajını bir arada sunan paketi 179YTL ya da cilt bakımı ve ayak masajını bir arada sunan paketi 169 YTL karşılığında alabilirsiniz.

Aromaterapi hakkında
Uzun yıllar öncesinden günümüze kadar gelen Aromaterapi, bitki kök özlerinden ve çiçeklerden elde edilen yağlarla uygulanan masajdır.

Aybeniz Orhan'ın 10 yıllık tecrübesiyle hayat bulan Aromaterapi'de, el ve ayak, spa bakımları, cilt bakımı, kalıcı makyaj, hint kınası, vücut bakımı, yoga seansları, reiki seansları, selülit bakımı, sir ağda ve pasif jimnastik gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Merkezde ayrıca sertifikalı masaj kursları da verilmektedir.

Ayrıca aromaterapi, elde ettiği gelirin bir kısmını Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı'na bağışlıyor.

Aromaterapi Adres: Tepecik Yolu Yanarsu Sk.
Mustafa Çelik Apt. 58/3 Etiler
0 212 351 40 89
www.aromaterapihizmetleri.com
Yayın tarihi: 28.12.2007
1600
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.