Güzellik

Yeni bir selülit silahı: Zerofat

Yeni bir selülit silahı: Zerofat

Zerofat aslında bir yürüme bandı. Ancak içerdiği 10.980 adet soğuk kızıl ötesi ışın onu benzerlerinden ayırıyor; kendisini selülit ve yağlara karşı en yeni silah olarak selamlamamıza neden oluyor. Zerofat bölgesel kilo verme, sportif antrenman ve fitness için de kullanılıyor.

Son teknoloji ürünü Zerofat (ZF) karın, alt bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülit depolarına karşı savaşan yepyeni bir silah. Zerofat=sıfır yağ şeklinde formüle edilebilen ürünün yağların yok edilmesini başlatan aerobik etkisi de var.

Zerofat'ın en önemli özelliği içerdiği 10.980 soğuk kızıl ötesi ışın. Bu ışınlar sayesinde üç spesifik etki oluşturuyor ZF; besliyor, canlandırıyor (tonik), rahatlatıyor (masaj). Böylelikle de dokulara tokluk (sertlik) ve esneklik kazandırıyor. ZF'nin soğuk kızıl ötesi ışınları vücudun yumuşak dokularına tamamen girecek şekilde dizayn edilmiş.

Uygulama esnasında bant bağlama-çözme, kemer takma-çıkarma, jel sürme-silme gibi vakit kaybettiren işlemler olmadan, zayıflamaya giden yolda en kolay, en pratik, en kestirme, en hızlı, en etkili ve en başarılı yöntem.
Zerofat'ın iki paneli vücudu sarıyor, yağ hücrelerini stimüle ediyor ve dengeliyor, ödemleri azaltıyor. Lenf ve kan drenajını aktive ediyor, dokular arasında sıkışmış durgun sıvıların geri emilimini ve dolaşım ile atılmasını sağlıyor. Bacak ve ayakların daha kolay hareket etmesine yardımcı oluyor . Diğer sistemlerin aksine, kızıl ötesi sistem ve yürüme bandının hareketi drenaj etkisini iyileştiriyor ve arttırıyor. Bölgesel kilo kaybını sağlıyor.
Zerofat'ta birkaç dakikalık yürüyüş bile kişinin kendisini daha hafif hissetmesi için yeterli. Seans sonunda yüzeysel dokularda düzelme ve tokluk hissediliyor, sonrasında kullanılan kozmetik ürünlerin daha iyi emildiği gözlemleniyor. Yazılı protokole göre uygulandığında herhangi bir yan etkisi olmayan ürünü, sportif antrenman ve fitness için kullanmak da mümkün.

Soğuk kızıl ötesi ısının etkileri

* Lokal kan dolaşımını arttırır.
* Anti-ödem etki yapar.
* Sinir uçları geçici olarak uyutulduğu için ağrı kesici etkisi vardır.
* Kızıl ötesi ışınlar, dokuya zarar verecek mikro organizmaları ve bakterileri öldürür.
* Antikor üretimini arttırdığı için vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir.
Yayın tarihi: 21.04.2005
1656
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.