Güzellik

Vichy'nin yeni keşfi

Vichy'nin yeni keşfi

4. Günden itibaren kırışıklık görünümünde ve sıkılık kaybında Lıftıng Teknolojisiyle <br/>gözle görünür değişime hazır mısınız?

Güncellenme tarihi:
Vichy'nin yeni keşfi
Gözle görünür dönüşüm!

Cilt yeniden şekillenir, kırışıklıklar sürekli bir biçimde açılarak kaybolurlar.

Vichy, tüm kadınlara daha genç ve daha güzel bir görünüm kazanmaları için, en ileri teknolojilerle kırışıklıklar üzerinde etkili Liftactiv CxP'yi geliştirdi. Liftactiv CxP, Vichy Laboratuarları'nın 12 yıllık araştırmaları sonucu geliştirdiği, ciltteki kırışıklıklar ve sıkılık kaybına karşı daha iyi bir biçimde savaşmak için genç lifler üreten Fibroblastlar üzerinde etkili olup esneklik, direnç ve sıkılık sağlayarak kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Biyolojik Aksiyon + Lifting Etkisi

Etkili Aktiflerin Sinerjisi

İlk defa, Peptide + C vitamini derinlemesine bir biçimde cildin mekanizmalarının yeniden harekete geçirilmesi için etki gösteriyorlar. Tescilli Patent

Sürekli Salınım Hali

Sürekli salınım şeklinde etki gösteren ilaçlardan örnek alınarak, Peptide + C vitamini genç lifler üreten yaratıcı hücreleri çoğaltmak üzere sürekli bir salınım gerçekleştiriyorlar.

Daha önce görülmemiş bir etkinlik için cilt yeniden yapılanır. Sürekli olarak cildinizin gerginleştiğini hissedersiniz. Kırışıklıkların açıldığını gözlersiniz.

"Lifting Etkili" dokular tarafından desteklenmektedir.

Derhal görülen bir etki ve uygulamanın kadınlar tarafından düzenli biçimde gerçekleştirilmesine destek vermek üzere düşünülmüştür.

Vıchy Kanıtlıyor

Kanıtlanmış Etkinlik

Anında Sıkılık: + %27.5

Esneklik Bakımından

1 Aydan başlayarak;

Kırışıklıklar açılıyor ve cilt gerginleşiyor. Cilt sıkılık kazanıyor.

- % 14.4 oranında kırışıklıkların genel yüzeyi
- % 12.3 oranında kırışıklıkların uzunluklarında
- % 12.6 oranında kırışıklıkların toplam sayısı

Daha Genç Bir Lif Ağı

İlk defa Vichy Laboratuarları bir in vivo test yolu ile 54 kadın üzerinde zaman içinde lifli ağın gelişimini ölçtüler.

Ortalama yaşı 23 olan kadınlar ile ortalama yaşı 60 olan kadınların lif ağı karşılaştırıldı ve Liftactiv CxP ürününün daha genç bir ağın oluşumunu desteklediği anlaşıldı.


Promosyona katılmak için tıklayın!
noadpop
>>>>>>>>
Yayın tarihi: 12.03.2010
2177
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.