Güzellik

Uzmanlardan yaşlanma karşıtı öneriler

Uzmanlardan yaşlanma karşıtı öneriler

Her biri cilt bakımında ve estetikte uzman olan doktorlar, sizlere en faydalı olacak anti aging önerilerini sıralıyorlar. Bu haberde dikkat etmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

YÜZÜNÜZÜ TANIYIN

Yüzünüzdeki değişimleri gözlemleyin, cildinizdeki sorunların ne olduğunu gözlemleyin. Dr. Mustafâ Karataş, "Kadınların aynaya bakma alışkanlığı geliştirmesi gerekiyor. Makyaj yaparken ya da loş bir asansörde aynaya fırlatılan kaçamak bir bakıştan bahsetmiyorum. Gün ışığında yüzünüzü inceleyin, cildinize bakın, neye ihtiyaç duyduğunuzu değerlendirin ve size uygun bir program belirlemesi için deneyimli bir uzmana başvurun," diyor. "Hiçbir tedavi yaptırmanız gerekmeyebilir ama evde uygulayabileceğiniz doğru bir cilt bakımı rutini için bir uzmana danışmak cildiniz için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri."

Yayın tarihi: 13.01.2012
23350
YORUMLAR

Benim cildimde çok kuru, özellikle el ve yüz bölesinde sorun yaşıyorum. Yüzde dr. murad el de ise yurt dışından jessica anti-aging el kremi aldım. Memnunum. Kuru ma için yurt dışındaki nail clinic firmasının söylediği bir konu çok önemli elleri ve yüzü yıkadığınız sabunlar da çok büyük etken şuan jessica sabunsuz jel kullanıyorum. Sorun ortadan kalktı

Çağla yılmazer 21.02.2012 11:06:52

durusun daha neyapıcan kremi:D

mseymen5 31.01.2012 20:48:45

bir çocuk annesiyim 20 yaşındayım beyaz tenli yağlı bir yüzüm var

gül şahin 26.01.2012 20:16:03
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.