Güzellik

Tırnaklarınızla modayı yakalayın!

Tırnaklarınızla modayı yakalayın!

Yazın kapıya dayanmasıyla beraber biz kadınların elbiseleri, aksesuarları ve tabii ki hayatları renklendi. Küçük gibi görünse de son önemli detay: tırnaklar

Güncellenme tarihi:
Tırnaklarınızla modayı yakalayın!

Bu sezonun yeni trendi, göz alıcı desenleri tırnaklara taşımak. Rengarenk tırnaklarınızı, elbiselerinizle ve aksesuarlarınızla kombinlemek 2012'nin trendini yakalamanızı ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

Bir şölen niteliğini alan moda tırnaklara istediğiniz, aklınıza gelecek her türlü deseni uygulamanız mümkün. Özellikle simli ojelerle süslenen bu desenler ünlülerin tırnaklarını süslemeye başladı bile. Tavsiye edilen ise; çok karışık desenleri olan elbiselerle bu trendi birlikte kullanmamanız. Bu elbiselerle, düz renk yine son moda neon ojelerinizi kombinleyebilirsiniz.

Desenli ve cool tırnaklara sahip olmak için çok yetenekli olmanıza, ya da sürekli kuaföre gitmenize gerek yok. Pratik bir yol olarak; toplu iğneyi sabit bir uca batırıp ucunu ojeye değdirin. Birbirinden bağımsız renklerdeki ojeleri böylelikle tırnağınıza sürüp yeni bir ekol yaratabilir ve kendi hayal gücünüzü tırnaklarınızda sergileyebilirsiniz.

Yayın tarihi: 06.06.2012
2038
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.