Güzellik

Sihirli Göğüs Bakım Formülleri

Sihirli Göğüs Bakım Formülleri

Güzel olduğuna inandığınız hatlarınızı ön plana çıkarmak, sizi daha alımlı gösterir. İşe; dişiliğin sembolü olan göğüslerle başlayabilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Şöyle çekinmeden, göğsünüzü gere gere yürüyebilmek için, sihirli göğüs bakım formüllerini uygulamakla işe başlayın...

Soğuk su presi yapın
En etkili sıkılaştırıcı; her gün düzenli olarak yapılan soğuk duş ya da buz masajıdır. Birçok ünlü ismin bu taktiği kullandığını unutmayın. Bu kür sayesinde bağ dokunuz güçlenecek ve göğüsleriniz formda kalacak.

Kendi masörünüz olun

Göğüs, boyun ve omuzlara uygulayacağınız masajlarla göğüslerinizi geliştirip, güzelleştirebilirsiniz. Ellerinize aromatik vücut yağı sürerek, sağ elinizle sol göğsünüze, sol elinizle de diğer göğsünüze masaj yapın. Bir diğer alternatif de avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup, sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek ovmak olsun. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masajla troid bezlerininizin çalışması hızlanacak ve beraberinde göğüsleriniz dikleşmiş olacak.Doğru duruş

Kamburunuzu çıkarıp, göğüsleri saklar pozisyonda durmaktan vazgeçin. Kendine güvenen bir edada, dik durun ve göğüsler dışarıda yürüyün.

Soyulmuş elmaya ne dersiniz?

Meyve asitlerinin ve C vitaminin kolajen üretimini harekete geçirdiğini ve küçük kirleri temizlediğini hatırlatalım. Bu işlemde yapmanız gereken tek şey elmayı dilimleyip, dekoltenize yerleştirmek. 20 dakika bekletin ve sonrasında soğuk suyla yıkayın.

Yayın tarihi: 15.09.2014
19449
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.