Güzellik

Sığır derisiyle güzellik

Sığır derisiyle güzellik

Sığır derisinden elde edilen kalojen ile sentetik maddelerden üretilen dolgu maddesi, istenmeyen çizgilerinize uzun süreli çözüm getiriyor. Öğle arasında bile uygulanabilen bir yöntemle cildiniz doğal ve genç görünüme kavuşuyor.

En az kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği estetik operasyonlara bıçaksız, ağrısız ve sızısız alternatif bir yöntem geliştirildi. İçeriğinde sığır derisinden elde edilen kalojen ve sentetik maddeler olan yeni ürün, ilk uygulamadan itibaren doğal etkisini gösteriyor.

DAHA KALICI YÖNTEM

Ana maddesi; sığır derisinden elde edilen kalojen ve alerjik özellikleri minimum bazı sentetik maddeler olan deri altı dolgu maddesinin benzerlerinden ayrılan en büyük farkı ise; tüketiciye uzun ömürlü ve kalıcı sonuçlar sunması... Piyasadaki deri altı dolgu maddeleri, üç ay etkili olurken yeni ürün yaklaşık bir buçuk yıl etkisini koruyor. Çok kısa bir süre içinde yapılan uygulama sonrasında, oldukça doğal bir görüntüye kavuşan hasta günlük yaşantısına dönebiliyor.

AKNE İZLERİNİ YOK EDİYOR

İngiltere'de kozmetik ve plastik cerrahi alanında çalışan Angelica Kavouni, ürünün başarılı sonuçlar verdiğini söylüyor.

"Geliştirilmiş bir teknolojinin ürünü olan bu dolgu maddesi; kırışıklık, istenmeyen çizgiler ve akne izlerinin yok edilmesinde, hatta dudakların dolgunlaştırılmasında uzun süreli başarı sağlıyor. Doğal görünümünden bir şey kaybetmeyen yüzde ifade kaybı yaşanmıyor, şişkinlik olmuyor" diyen Kavouni, ürünün 35-55 yaş arası uygun cilt tipindeki hastalara sorunsuz uygulanabildiğini söylüyor. Hastaların dikkat etmesi gereken en önemli nokta da; ilk 48 saat fazla yüz aktivitesi yapmaktan kaçınmak...
Yayın tarihi: 24.10.2005
1029
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.