Güzellik

Selülitte Yeni Dönem

Selülitte Yeni Dönem

Yaz yaklaşıyor ve hepimizin ortak sorunu olan selülitlerle mücadele bitmek bilmiyor. Rejimler, masajlar, kremler, yürüyüşler hepsi bu savaşa son vermek için deneniyor. Sonuç; kimi yöntem başarılı kimi yöntem eksik kalıyor, istenilen sonuç alınamıyor.

Son zamanlarda ise, selülitten kurtulmanın etkili ve kolay yöntemi olarak bilinen Anti Selülit LPG yöntemi, uzmanlar tarafından güzellik merkezlerinde uygulanıyor.

LPG yöntemi nedir, yararları nelerdir ve nerede uygulanıyor gibi sorulara cevap bulduktan sonra, henüz yaza vakit varken, selülitlerinizden kurtulmak için yeni olan bu yöntemi deneyebilirsiniz.

LPG yöntemi ile iki ayda selülitlerden kurtulduğu iddia ediliyor. LPG masaj cihazı ile selülit tedavisini gerçekleştiren merkez yetkilileri: ''LPG yöntemi, selülit tedavisinde başarılı sonuçları kanıtlanmış bir tedavi şeklidir'' diyorlar. Selülitin en önemli nedenlerinden birinin kan dolaşımındaki bozukluklar olduğu bir gerçek. LPG yöntemi ile selülitli bölgeye yüksek vakumlu masaj yapılarak kaslara kadar ulaşılıyor. Böylece kan dolaşımı harekete geçiyor. Her yaş grubuna ve her cilt tipine uygulanabilen bu ağrısız yeni yöntem, haftada iki, üç kez tekrar ediliyor. 14-16 seans sonunda da selülitlerde gerileme görülüyor. Aynı zamanda da bu yöntemi tercih eden kadınların bir beden inceldikleri kanıtlanmış durumda.

Tabii ki bu, selülitin derecesine ve cilt yapısına göre değişiyor. Bu süreçte tedaviye destek olmak için kişinin sigara, kahve, kolalı içecekler ve yağlı besinlerden uzak durması, günde 3 lt. su içmesi gerektiği belirtiliyor.

LPG Yöntemi Uygulanan Merkezler:

Bellaplast Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi
Tel: 0216 302 8519

Fit Line Slim&Gym Center
Tel: 0212 559 3813

Transmed International Medical Center
Tel: 0212 281 1300

Bliss Güzellik Merkezi
Tel: 0212 231 4690

Natalie Institute
Tel: 0216 478 0202
Yayın tarihi: 22.03.2002
984
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.