Güzellik

Seksi bakışlarınla büyüle!

Seksi bakışlarınla büyüle!

'Seksi bakmak' tanımlaması artık bir hayal değil... Makyajın, bütünüyle de güzelliğin adeta odak noktası olan gözler, kadının yaşını da ele veren en belli başlı unsurlar arasında... O halde? Üzerine daha fazla eğilmekte fayda var!

Doğru rengi seçmekten göz çevresi operasyonlarına varıncaya kadar gözlerinizle ilgili 25 ipucu, femme fatale'i oynamanıza neden olacak!

Çeşitli vesilelerle yapılan anketlerin sonuçları, erkeklerin kadınlarda popodan sonra gözlere baktığını ortaya koyuyor. Kim bilir belki de gözler çok daha derin anlamlar taşıdığı içindir! Gözlerinizin rengi, şekli ve derinliği ne olursa olsun, siz de etkili gözlere sahip olabilirsiniz. Göz kalemini ya da maskarayı doğru kullanıyor musunuz? Göz altı kreminizi düzenli olarak sürüyor musunuz? En yeni göz kapağı ve kaş estetiklerinden haberiniz var mı? Gözlerinizi daha cazibeli bir hale getirmenizin 25 farklı yöntemi var. Biz de bu yöntemleri sizin için araştırdık...

1. Göz altı operasyonu

Kadınlarda özellikle 35 yaşından sonra daha sık rastlanan göz altı torbaları için uygulanan bu operasyonda, göz altında toplanan fazla yağ alınıyor. Hasta damar enjeksiyonu yöntemiyle uyutuluyor.

Ameliyat ortalama bir ila bir buçuk saat kadar sürüyor. Göz bu yeni halini on yıl kadar koruyor.

2. Göz damlası

Parlaklığını kaybetme si ve sık sık kanlanması gözleri olduğundan daha yorgun ve yaşlı gösterebiliyor. Bazı kadınlar doktora danışmadan göz damlası kullanarak gözlerine parlaklık katıyorlar. Ancak göz doktorları bunu kanın göze gitmesini engellediği ve damarlara zarar verdiği için tavsiye etmiyorlar. Haftada bir kez kullanmayı öneriyorlar.
Yayın tarihi: 02.10.2006
4857
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.