Güzellik

Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

Doğan Ürün Uzmanı Volkan Kurt, nar çekirdeği yağının bilinmeyen yönlerini açıklıyor.

Güncellenme tarihi:
Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!
'Gençlik iksiri' olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin olabilmesi için yağın, yüzde yüz doğal ortamda üretilmiş meyveden elde edilmesi ve soğuk sıkma yöntemiyle üretilmesi gerekiyor. Nar çekirdeği yağı kırışıklıkların giderilmesinde de eşsiz bir doğal reçete; hücrelerin yenilenmesine de yardımcı. www.herbalium.net sitesinde de bilgilerine ulaşabileceğiniz bu yağ, cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağlıyor. Cildin kaybettiği kolajeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırıyor.

Güzellik, kırmızı tanelerin çekirdeğinde gizli!

Nar yağı, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı önemli bir doğal yağ haline geldi. Kadınlar arasında da popüler olmaya başladı. Orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip yağ, genç ciltlerde de işe yarıyor. Onlara daha canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor.

2 aylık nar çekirdeği yağı kürü nasıl uygulanır?

Yorgun ve yaşlı bir görünümü ortadan kaldıran bu kürde, nar çekirdeği yağını bir pamuğa sıkarak cildinize uyguluyorsunuz. Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç, tüm yüze ve boyuna yediriyorsunuz.

30 yaşında olan ama hala 20'li yaşların başında gözüken Ebru Şallı'nın güzelliğini nar özlü kremler kullanmaya borçlu olduğunu her fırsatta söylediğini anımsayın!
Yayın tarihi: 02.01.2010
23627
YORUMLAR

nar çekirdeği Yağı kullanıyorum bi aydır gözaltınada kullanıyorum yanlış mı yapıyorum

Eda 04.12.2014 00:15:57

doğal nasil yapabiliriz

sevim köstekli 04.11.2012 22:52:45

nar çekirdeği yaği nasıl kullanılıyor günde kac defa uygulamalıyım kullanan yada bilen varsa yardımcı olabilir mi cildimde ince çizgiler var işe yarar mı acaba

zeynep okut 01.01.2012 16:03:13

nar çekirdegi yagını akşamlarımı yoksa gündüzlerimi kullanılıyor ben akşamları kullanıyorum cok memnunum aktarlarda satılanlar gercek nar çekirdegi yagımı

gülper şeren 21.09.2011 19:47:37

Nar çekirdekçisi 30 yaşındaki örneğini vermiş. Bence insanları kandırıyor.Annesini örnek göstersin o zaman inanayım.Sizler de inanabilirsiniz.

Necmettin Atalay 03.01.2010 14:14:31
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.