Güzellik

Lekelerle savaşta etkin destek: Celerit Plus

Lekelerle savaşta etkin destek: Celerit Plus

Celerit Plus ciltte oluşan yaşlılık lekeleri veya çiller gibi pigment oluşumları ve güneş lekelerini gidermek için kullanılan tıbbi kozmetik bir üründür.

Ciltteki pigment (leke) problemleri bazen hastalıklardan bazen de kozmetik değişikliklerden ve çevresel faktörlerden meydana gelir. Bunlar zararsız ancak rahatsızlık verici olurlar.

Celerit Plus ciltte oluşan yaşlılık lekeleri veya çiller gibi pigment oluşumlarını ve güneş lekelerini gidermek için kullanılan tıbbi kozmetik bir üründür. Özellikle yoğun UV ışınlarından dolayı belirgin hale gelmiş çillere karşı kullanılmaya uygundur.

Vitamin E, vitamin C, vitamin B5 ve su teresi içeren Celerit Plus lekeleri tedavi etmekte ve yeni lekelerin oluşmamasını sağlamakta size yardımcı olur.

Vitamin E cildin yaşlanmasını önlemekte kullanılır, vitamin C anti oksidandır ve renk açıcı özelliğe sahiptir. Melanin oluşumunu önler. Su teresi özünün cilt üzerinde çok önemli renk açıcı etkisi vardır. Vitamin B5 ise lekeli görünümün dağılmasında katkıda bulunur ve pigmentasyonu düzenler.
Yayın tarihi: 10.08.2006
1953
dahafazlası
YORUMLAR

sonuç alırsanız yazar mısınız

yonca gül 24.06.2009 16:58:29

ürünü 5 gündür kullanıyorum bakalım sonuç ne olucak

arzu aldemir 01.06.2009 14:57:30
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.