Güzellik

Kuş Pisliği Cildi Temizliyor!

Kuş Pisliği Cildi Temizliyor!

Tarih boyu biz kadınların güzelleşmek için yapmadığı şey kalmamıştır. İşte, size şaşırtıcı ama gerçek güzellik yöntemleri...

Güncellenme tarihi:

Büyükbaş Hayvan Plasentası

Yaşlanma etkilerini önlemek için cilde derinlemesine nem veren sığır / inek plasentası krem olarak 1940'lardan beri kullanılıyor.

Botoks

Kırışıklıkları azaltmak için deri altına enjekte edilen Botulinum toxin (bo + tox = botox) isimli madde aslında dünyanın en zehirli maddelerinden biri. Deri altında çok az miktarda kullanılıyor.

Yılan Zehiri

Kırışıklıklar üzerinde botox gibi bir etki yapan yılan zehiri enjekte edilmek yerine krem olarak kullanılıyor.

Koç Spermi

Özellikle İngiltere'de popüler olarak kullanılan bu madde saçlarınızı daha parlak ve yumuşak yapıyor. Kuaföre gittiğinizde saçınıza maske olarak uygulanan koç spermlerini kafanızda yaklaşık yarım saat bekletiyorsunuz ve saçlarınız daha sağlıklı oluyor.

Kuş Pisliği

Kuş dışkısında bulunan guanine isimli bir enzim cildi derinlemesine temizlerken daha da yumuşak bir görünüme kavuşturuyor. Japonya'da sıkça kullanılan bu ürün losyon olarak sunuluyor.

Sülük

Vücuda yapıştırılan sülükler detoks etkisi yaparak cildinizinin görünüşünü bozan toksinleri yok ediyorlar.

Sümüklü Böcek

Sivilce ve yara izlerini yok etmek için kullanılan bir kremin ana maddesi sümüklü böcek. Ayrıca sümüklü böceklerin anti-bakteriyel özellikleri de mevcut.

Yayın tarihi: 09.07.2015
10628
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.