Güzellik

Kırışmaktan korkmayın!

Kırışmaktan korkmayın!

Yüzünüzü gerdirmek istiyorsunuz ancak ameliyat masasından korkuyor musunuz? Üzülmeyin, tam size göre bir önerimiz var!

Güncellenme tarihi:
Kırışmaktan korkmayın!

Biz hanımların korkulu rüyası olmuştur cildimizdeki kırışıklıklar, sarkmalar. Ancak artık üzülmemize gerek yok, çünkü ameliyatsız neştersiz yüzü gerdirmenin formülü bulundu.


Hepimizin bildiği ultrason aletinde ufak tefek değişiklikler yapmışlar ve mucizevi bir yüz gerdirme aletine dönüştürmüşler. Alet derinin 5 mm altına inerek, bağ dokuyu etkiler ve bu sayede cilt kendi kendini yenileme sürecine girerek kolajen üretmeye başlar.


30 – 60 dakikalık tek seansla neredeyse 2 yıl etkiye sahip bir gerdirme işlemini tamamlamış olacaksınız. Seans bitiminden itibaren hissetmeye başladığınız etkiler 1 ila 3 ay arasında gerçek anlamıyla kendisini göstermeye başlıyor. Göz kapağı sarkmaları, kaş kaldırma, yüz gerdirme gibi işlemlerde kullanılan alet, yakında göğüs, karın, kol gibi bölgelerdeki sarkmalar için de kullanılmaya başlanacak.


Tedavi 40 – 65 yaş hanımlar arası için öneriliyor. Hiçbir yan etkisinin olmadığı klinik testlerle kanıtlanmış. Ayrıca seans bitiminden hemen sonra günlük işlerinize de dönebilirsiniz.

Yayın tarihi: 13.06.2012
2112
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.