Güzellik

Karlar kraliçesi olabilirsiniz!

Karlar kraliçesi olabilirsiniz!

Size önereceğimiz egzersizlerle kış mevsiminin en zarif kadını olmamanız için hiçbir neden yok. Üstelik etkili, hızlı ve hiç zorlanmadan...

Daracık elbiseler için düz bir karın

Karnınızın üzerine yatın (Ayak parmaklarınız yere değsin). Kollarınızı 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde iki yana açın ve vücudunuzu kollarınızın alt kısmıyla destekleyin. Şimdi vücudunuzu yukarıya doğru ittirin ve bu pozisyonda bir dakika durun. Aynı hareketi üç kez tekrarlayın. Karın bölgenizi düzleştirmek için bir fitness stüdyosunda da kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca hula hup ya da dans etmek, vücut formunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.

Mükemmel bakım: Kompresler karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmaya ve bağ dokularını güçlendirmeye yardımcıdır. Ayrıca içeriğinde yeşilçay ekstresi bulunan ek besin tabletleri de etkili olur.

Miniler için güzel bacaklar

Güzel bacaklar... Bunun anlamı baldırların belirgin buna karşın bacakların uzun ve zayıf olması. Peki bu nasıl olacak? En kolayı ve eğlencelisi bisiklete binmek ya da yürümek... Her ikisinde de önemli olan vücudu germek. İşte, size gerginleştiren ve kasları güçlendiren bir egzersiz; yere oturun, sırtınızı duvara yaslayın. Bacaklarınızı öne doğru uzatın. Şimdi bir bacağınızı kaldırın ayak parmaklarınızı gerin ve kısa bir süre böyle kalın. Aynı hareketi 20 kez tekrarlayın ve diğer ayakla da aynı hareketi yapın.

Mükemmel bakım: Vücudunuza bağ dokusunu güçlendirici bir bakım kremi kullanın. Kremi sürerken baldır bölgesindeki cildi parti parti başparmağınızla ve işaret parmağınızla kaldırın ve bırakın.
Yayın tarihi: 07.11.2006
1977
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.